ŠTÍTEK: Tiger Woods

CO DŮM DAL. I tak se dá popsat výstavba řezbářských prací v místní základní škole. Vystavujícími byli Fryštáčtí, kteří ve svých domech mnohdy skrývají učiněné skvosty.
Fryšták /AKTUALIZOVÁNO/ – Řezbářská výstava, která v sobotu ovládla základní školu ve Fryštáku, se zrodila díky tamním lidem. Uspořádána byla sice narychlo, ale i tak Fryštáčtí přinesli řadu zajímavých děl.

Do Fryštáku dorazili i státníci

Zlínsko
Žlutý pes ve Výravě, pátek 6. srpna 2010.
Výrava – Kdysi před lety dnes již oblíbený hudební areál ve Výravě s manžely Hrubými otevíral. V pátek se na letní parket vrátil. Lídr skupiny Žlutý pes Ondřej Hejma se do východních Čech vyloženě těšil. „Jsme vyloženě plní vzpomínek. Byli jsme první kapelou, která tady zahrála,“ říká.
22 fotografií

Hejma: 'V Číně bych se nedomluvil ani náhodou'

Volný čas
Dvanáctiletého nadějného golfistu Martina Cabáka trénuje anglický kouč Adrian Hubert (oba na snímku).
Ostravice – Na ostravickém golfovém hřišti možná vyrůstá nový Tiger Woods. Mezi pětadvaceti dětskými talenty, kteří tu pod dozorem kouče Adriana Huberta z Anglie trénují, výrazně vyčnívá dvanáctiletý Martin Cabák, který už ve svých deseti letech s přehledem vyhrával „dospělácké“ turnaje. Golfu se hodlá věnovat profesionálně a jeho cílem je vyhrát slavný PGA Tour. Golfisté o něm hovoří s respektem a nazývají ho „obrovským talentem“.

V Ostravici vyrůstá obrovský golfový talent

Frýdecko-Místecko
Los Angeles – Platnost rčení „O mrtvých jen dobře“ dosvědčují beze zbytku letošní diskuse a zprávy o celebritách na internetu. Vůbec nejvíce pozitivních komentářů si přičetl král popu Michael Jackson, který zemřel letos v červnu ve svých 50 letech na předávkování léky, a mezi první pětici kladně hodnocených se dostal i herec Patrick Swayze, jenž jako sedmapadesátiletý v září podlehl rakovině slinivky. Naopak do kategorie nejvíce kritizovaných se po svém nedávném přiznání mimomanželských afér propadl nejlepší světový golfista Tiger Woods.

Nejoslavovanější osobností na webu je Michael Jackson!

Hudba
Vojtěch Johaník
Slováckop - Tak fotbalové Slovácko nám už začalo zbrojit. Nepřišel sice ještě žádný nový hráč (spíše naopak: Racko, Kubásek a Smetana si už balí kufry), ale přišel nový sportovní ředitel. Stal se jím čtyřiačtyřicetiletý Miroslav Soukup. Ten bude zastávat nejen funkci sportovního ředitele, ale i šéftrenéra.

Epidemie nevěry na Slovácku zatím nehrozí

Volný čas
Frontman Ian Anderson z Jethro Tull na pardubickém koncertě
Plzeň /EXKLUZIVNÍ ROZHOVOR, FOTOGALERIE/ - Smyčcové kvarteto v zádech, komorní atmosféra a spousta nadšených fanoušků. Tak vypadal pondělní koncert skotské legendární kapely Jethro Tull, který se uskutečnil v plzeňském Velkém divadle. Zpěvák a flétnista skupiny Ian Anderson v úterý poskytl Plzeňskému deníku rozhovor.
13 fotografií

Ian Anderson: Koncertovat se dá i v devadesáti

Hudba