ŠTÍTEK: Tiger Woods

TO JE ALE POLOHA! Takhle teda vůbec nesedávám, směje se potápěč po dvanáctihodinové cestě z Floridy.
PRAHA - Když sedí v Karlových Varech na kolonádě trochu známější hollywoodský herec, obklíčí ho lidi a žebrají o podpisy. Když si dá na Vinohradech omeletu a pivo nejlepší potápěč planety, od vedlejšího stolku se nanejvýš zeptají, kdože to je. Martin Štěpánek se pousměje: „Jsem pořád na cestách a starám se o sebe, jsem spíš sám.“

Zapomenout dýchat? To je úžasný pocit...

Ostatní sporty
Martin Štěpánek
PRAHA - Když sedí v Karlových Varech na kolonádě trochu známější hollywoodský herec, obklíčí ho lidi a žebrají o podpisy. Když si dá na Vinohradech omeletu a pivo nejlepší potapěč planety, od vedlejšího stolku se nanejvýš zeptají, kdože to je.

Zapomenout dýchat? To je úžasný pocit...

Ostatní sporty
Golfista Angel Cabrera s trofejí pro vítěze 107. US Open.
OAKMONT - Vítězem golfového US Open se stal nečekaně Argentinec Angel Cabrera. Sedmatřicetiletý Jihoameričan o jeden úder porazil světovou jedničku Tigera Woodse a trojku Jima Furyka. Turnaj kategorie Major vyhrál Cabrera jako druhý argentinský hráč v historii a za největší úspěch v kariéře vyinkasoval prémii 1,3 milionu dolarů.

Cabrera překvapivým vítězem golfového US Open

Ostatní sporty
Roger Federer
BARCELONA - Švýcarský tenisový král Roger Federer získal jako první sportovec v historii potřetí cenu Laureus, označovanou jako sportovní Oscary. Na rozdíl od minulých let se letošního slavnostního vyhlášení v Barceloně nezúčastnil a publikum pozdravil pouze z předtočené nahrávky.

Federer získal už potřetí cenu Laureus

Ostatní sporty