ŠTÍTEK: Togo

Ilustrační fotografie.
Praha/Lomé - V africkém Togu byl v sobotu tajnou policií zadržen doktorand královéhradecké univerzity Radim Tobolka. Je podezřelý ze špionáže. Podle zástupců univerzity Tobolka v Togu zkoumal politické strany pro svou závěrečnou práci v oboru politologie a afrických studií. Informovala o tom Česká televize (ČT).

V Togu byl zadržen Čech, je podezřelý ze špionáže

Česko
Přírodní kosmetika je dnes výrazně dostupnější než dříve. Mnohdy se však vyplatí zajít do specializovaných obchodů či používat kosmetiku skutečně renomovaných značek.
Kůže je největším orgánem lidského těla. Jednou z jejích funkcí je absorbování látek ze svého okolí. Tedy i účinných látek obsažených v kosmetických výrobcích. Pro všechny, kteří chtějí své tělo zatěžovat co nejmenším množstvím chemických přísad, a přesto chtějí užívat výhod kosmetických přípravků, je k dispozici přírodní kosmetika. Ta se vyznačuje vysokým obsahem přírodních složek a naopak minimem složek umělých, je vhodná pro alergiky a vyhovuje i lidem s citlivou pokožkou.

Přírodní koupelová kosmetika dokáže s pokožkou divy

Bydlení
Z utkání Jiskry Domažlice v Příbrami.
Příbram - Reprezentant Toga Claude Videgla, který na jaře nastoupil za rezervu Příbrami proti Jiskře Domažlice, byl uplynulý týden na testech ve španělském týmu Betis Sevilla. Druholigový celek záložníka FC Příbram podle klubového webu www.fkpribram.cz už dlouhodobě sleduje.

Příbram: Videglu testoval Betis Sevilla

Fotbal
Ilustrační foto
Votice - Sobotní utkání mezi Vlašimí a prvoligovou Příbramí (3:3) se na votické umělé trávě odehrálo ve slušném tempu a přítomným divákům nabídlo vše potřebné. Góly a napětí! To vše bylo k vidění od počátku až do samého konce zápasu.

Byl to dobrý zápas, shodl se Droppa s Videglou

Fotbal
Ilustrační foto
Mali- Francouzka, která je jedinou ženou mezi sedmi zajatci unesenými před třemi týdny v Nigeru, má rakovinu a nutně potřebuje lékařskou pomoc. Agentuře AFP to řekl jeden z mužů, kteří s únosci z Organizace Al-Káida v muslimském Maghribu (AQMI) vyjednávají.

Unesená žena prý nutně potřebuje lékařskou péči

Svět