ŠTÍTEK: Uherský Brod

Florbalové družstvo mladších žáků Orel Vyškov slaví. Získalo vysněný pohár
Druhý červnový víkend se naše florbalové družstvo mladších žáků Orel Vyškov zúčastnilo turnaje s názvem Spartak cup, který se konal v obci Hluk a pořádal ho domácí oddíl Spartak Hluk. Na turnaj přijelo 10 velice kvalitních týmů a tyto byly rozděleny do dvou herních skupin. Ve skupině A byly týmy 1. AC Uherský Brod, Snipers Slavičín, Florbal Vsetín, Orel Vyškov a F.A.T.R. Dubňany. Ve skupině B pak Spartak Hluk, Florbal Včelín, FBC Slavkov, Orel Řečkovice a TJ Sokol Adamov. V rámci skupiny se hrálo systémem každý s každým a na základě získaných bodů se postupovalo do další již vyřazovací části.

Florbalové družstvo mladších žáků Orel Vyškov slaví. Získalo vysněný pohár

Čtenář reportér
Fotbalisté Znojma (modří) porazili v předposledním domácím kole MSFL tým Uherského Brodu 4:1.
Fotbalisté Uherského Brodu v páteční předehrávce 31. kola MSFL vyšli bodově naprázdno. Svěřenci trenéra Lukáše Pazdery prohráli na stadionu v Horním parku s domácím Znojmem 1:4 a v neúplné tabulce zůstali i díky remíze Velkého Meziříčí s Vrchovinou na nesestupové čtrnácté pozici. Jediný gól hostů ze Slovácka vstřelil v první půli kapitán Matěj Lorenc.
22 fotografií

Broďané jasně prohráli ve Znojmě, záchranu i tak dál mají ve vlastních rukou

Fortuna ČFL + MSFL
Hodonínský záložník Petr Bohun (u míče) vstřelil jedinou branku svého týmu.
Měla to být jednoznačná záležitost. Nakonec se hodonínští fotbalisté z Uherského Brodu vrátili bez bodu. V duelu třicátého kola Moravskoslezské fotbalové ligy naftaři podlehli zachraňujícímu se celku 1:3. „Soupeř hrál veledůležité utkání, přišlo mi to, jako by se nás zápas vůbec netýkal. Měli jsme špatný úvod, a přestože jsme se pak herně zvedli, už jsme duel nedokázali otočit,“ řekl hodonínský trenér Pavol Švantner.

Hodonín nezvládl derby v Uherském Brodě. Chybí nám Dressler, přiznal kouč

Fortuna ČFL + MSFL
Závod horských kol XC Cup v Napajedlích 2022.
Také poslední květnový víkend jsou na programu zápasy nižších fotbalových soutěžích. Hraje se o postup i záchranu. Slavit mohou třeba v sobotu ve Strání. Koná se však také charitativní závod Velká Běžecká Slušovická či vytrvalostní horský běh Valašský hrb, závod horských kol Hradní okruh v Brumově-Bylnici nebo závod Valašského MTB poháru v Zašové. 
65 fotografií

Kam za sportem ve Zlínském kraji?

Ostatní sporty