ŠTÍTEK: Uherský Brod

Radim Kundrát vyfasoval červenou kartu
V polovině září přišla bouřka, kvůli níž se po 14 minutách hry tenhle zápas musel odložit. Ve středu už se utkání Rosice – Hranice v rámci MSFL odehrálo, tentokrát ale přišla spíše bouře emocí. Dle hostujícího trenéra Radka Maliny spousta zákroků za hranou a sporné situace vyústily v červenou kartu. To hlavní? Hranice nenavázaly na domácí výhru nad Uherským Brodem a v Rosicích padly 0:3.

Červená, lokty v obličeji. Hranice v dohrávce padly v Rosicích

Fortuna ČFL + MSFL
Fotbalisté Uherského Brodu (červené dresy) prohráli v Hranicích na Moravě 0:3.
Fotbalisté Uherského Brodu dál ve třetí lize čekají na první letošní venkovní výhru. Svěřenci trenéra Zdeňka Šebesty se tříbodového importu nedočkali ani v Hranicích na Moravě, kde v páteční předehrávce 8. kola MSFL prohráli 0:3 a v neúplné tabulce zůstali na třináctém místě. Za domácí tým skórovali Václav Cverna, Lukáš Hapal a Petr Červenka.

Zápas Uherského Brodu v Hranicích poznamenala průtrž, řešil se i předčasný konec

Fortuna ČFL + MSFL
Fotbalisté Uherského Brodu (červené dresy) doma zdolali brněnské Bohunice 1:0.
Třetí výhru v řadě Bohunice přidat nedokázaly. V sedmém kole Moravskoslezské fotbalové ligy vyrazily na hřiště Uherského Brodu, kterému před utkáním patřila sestupová příčka, na hřišti celku ze Zlínského kraje Brňané přečkali několik velkých šancí soupeře, o výhře domácích rozhodla jediná přesná trefa z poslední čtvrthodiny zápasu.
40 fotografií

FOTO: Zlepšenou formu Bohunice nepotvrdily, Broďanům podlehly po gólu ze závěru

Fortuna ČFL + MSFL
Finále Poháru OFS Karviná 2022 FK Baník Albrechtice - Český Těšín 2:1, které se hrálo 11. května 2022 na hřišti Lokomotivy Louky.
/FOTOGALERIE/ Tři čtvrtfinálové zápasy má ve středu 13. září na programu Pohár OFS Karviná, v němž trojici týmů okresního přeboru a jednoho z krajské I.B třídy, které postopily z 2. kola, doplní loňští finalisté i dva účastníci krajského přeboru. A vloženým 17. kolem dnes pokračuje MSFL, mladá rezerva ligové Karviné nastoupí od 16 hodin doma proti Uherskému Brodu.
12 fotografií

Kam dnes za fotbalem? Na MSFL v Karviné, okresní pohár do Havířova a Dětmarovic

Okresy
Válka Severu proti Jihu v Uherském Brodě. Jednu z bitev návštěvníci pozorovali na vlastní oči na louce nad Muzeem J. A. Komenského
/VIDEO, FOTOGALERIE/ Pěchota, dělostřelectvo, vojenský tábor, přesuny vojsk v uniformách z období, kdy v letech 1861 – 1865 zuřila na severoamerickém kontinentu občanská válka i ukázky přestřelek a útoků z války známé jako Sever proti Jihu. To vše se nabízelo v sobotu 2. září stovkám návštěvníků uherskobrodské lokality nad Muzeem J. A. Komenského.
30 fotografií

Válka Severu proti Jihu v Uherském Brodě. Ukázku bitvy sledovaly stovky diváků

Slovácko
Trenér fotbalistů Nivnice Miroslav Ondrůšek.
Ani přesun na umělou trávu do sousedního Uherského Brodu kvůli nepříznivému deštivému počasí jim nevadil. Rozjetí fotbalisté Nivnice zvládli bitvu s Nevšovou i na neutrální půdě, soupeře z vyšší soutěže brankami Veleckého a Dubského na Lapači udolali 3:2 a stali se prvním semifinalistou Poháru hejtmana Zlínského kraje. Zbývající tři utkání byly odloženy.

Nivnice na umělé trávě zdolala Nevšovou a je prvním semifinalistou poháru

Kraje