ŠTÍTEK: újezd

Ilustrační foto
Opatovice nad Labem – Moc radosti si doma v Pohřebačce neužili. Muži získali jediný bod ze čtyř. Nejdříve donutili k první ztrátě plzeňský tým, aby další Západočechy obdarovali naplno. Vše vynahradily ženy, které se s nováčkem soutěže nepáraly.

Národní házená: Daly jim, co se do nich vešlo

Ostatní sporty
Praskoleský Tomáš Indra (v červeném) se zaskvěl proti Újezdu.
Praskolesy – Střeleckou šou předvedl v utkání čtvrté třídy Praskolesy – Újezd (10:1) útočník vítězů Tomáš Indra, který vstřelil hned pět branek.

Tomáš Indra nasázel bůra

Fotbal
FOTBAL - Ilustrační snímek.
Domažlicko - Fotbalisté Meclova hostí v sobotním kole I. B třídy soupeře z Postřekova, Česká Kubice ve šlágru okresního přeboru Chodov, Ve III. třídě Pocinovice hostí rezervu Kdyně. Ženský tým Jiskry Domažlice hraje od 14:00 v Újezdě s Borovany.

Kam o víkendu na fotbal? 5.

Fotbal
Ilustrační foto
Kladensko - Kačice začala ve velkém stylu. O sedm branek se podělilo rovnou šest hráčů, Zeman se trefil dvakrát. Újezd si připsal alespoň čestný zásah. O lepším se nedalo pochybovat.

V Neuměřicích pálili ostrými

Fotbal
Na farmě ve Zvonovicích se v sobotu konal 1. koňský den. Součástí byla soutěž v orbě koňmo i ukázky současných zemědělských strojů.
Rostěnice-Zvonovice – Už zhruba dvacet let se František Dobrovolný z Újezdu u Brna věnuje orbě za pomoci koní. Doma má i traktor, ale jak říká, moderní stroje nejsou tak důkladné. „Když oráte postaru, s koňmi, je práce udělaná poctivěji. Půda lépe nasává vodu,“ vysvětlil muž, který byl jedním z účastníků soutěže v orbě koňmo na sobotním 1. koňském dni na farmě ve Zvonovicích.
10 fotografií

OBRAZEM: Orba koňmo? Dřina s poctivým výsledkem

Vyškovsko
Ilustrační foto.
Opatovice nad Labem – Generálka vyšla na jedničku s hvězdičkou. V tomto případě ale platí množné číslo. Tedy generálky. Národní házenkáři z Opatovic, respektive Pohřebačky si před startem nejvyšší soutěže pozvali do svého areálu pět protivníků, aby otestovali jejich formu.

Opatovičtí si dávali o posvícení do nosu

Ostatní sporty
Ilustrační foto
Humpolec – Čtvrtou příčku obsadili na turnaji v Opatovicích nad Labem druholigoví házenkáři humpolecké Jiskry. Týden před startem mistrovských bojů to není rozhodně špatný počin, klání se totiž zúčastnily dva prvoligové a čtyři druholigové celky. Z vítězství se radovaly domácí Opatovice.

V generálce brali brambory

Ostatní sporty
Zdravotní záchranná služba. Ilustrační foto.
Praha – Očekávaný rozsudek nepadl ve čtvrtek u Obvodního soudu pro Prahu 1 projednávajícího kauzu dvou policistů, kteří loni 5. července v kavárně na Újezdě zasahovali proti pozdější vražedkyni z obchodního centra na Smíchově Michelle Sudků. Podle obžaloby nepředali psychiatrům v Bohnicích informaci, že už tam se snažila zabíjet. Náhodně vybranou mladou návštěvnici škrtila na toaletách vlastním vysvlečeným tričkem.

Svědkyni v kauze smíchovské vražedkyně odvezla od soudu sanitka

Zločiny a soudy
Zdravotní záchranná služba. Ilustrační foto.
Výslechem svědků pokračuje ve čtvrtek u Obvodního soudu pro Prahu 1 projednávání kauzy dvou policistů, kteří loni 5. července v kavárně na Újezdě zasahovali proti pozdější vražedkyni z obchodního centra na Smíchově Michelle Sudků – a podle obžaloby nepředali psychiatrům v Bohnicích informaci, že už tam se snažila zabíjet. Náhodně vybranou návštěvnici škrtila na toaletách vlastním vysvlečeným tričkem.
5 fotografií

Svědkyni v kauze smíchovské vražedkyně odvezla od soudu sanitka

Krimi
Ilustrační foto.
Blanensko, Vyškovsko – Skoro všechno zmrzlo, co nezmrzlo, uschlo a poničily kroupy. Blanenské pálenice hlásí nejhorší sezonu za poslední roky. „Říká se, že příroda každých pět let odpočívá a já se domnívám, že toto období právě nastalo,“ povzdechl si nad letošní bídou provozovatel rudické pálenice Ladislav Vančura.

Nejhorší rok, hlásí pálenice na Blanensku

Blanensko