ŠTÍTEK: újezd

V utkání III. třídy v Újezdě se představili v dresu Loděnice otec Karel Bartoš (č. 10) a syn stejného jméno (č. 9).
Berousnko - Obrazem se ještě vracíme k pozoruhodné situaci hned z úvodu podzimu, kdy se v utkání III. třídy v Újezdě představili v dresu Loděnice otec Karel Bartoš (č. 10) a syn stejného jméno (č. 9). Utkání skončilo 1:1, starší Karel se zapsal do listiny střelců.
7 fotografií

Za béčko Loděnice hrál táta se synem

Okresy
Ilustrační foto
Pardubicko - Ostřešany vedly po čtyřech minutách už 2:0. Křičeni stačilo k vyrovnání sedm minut ve druhé půli. Škoda jen, že se čtenáři nedozví, kdy padaly góly… Některé oddíly zapomínají na to základní. Na údaje, aby se z nich dal vyčíst průběh.

Okresní přebor: Lehce nabyl, lehce pozbyl...

Okresy
Oprava tramvajových kolejí. Ilustrační foto.
Na komplikace se budou muset připravit cestující městskou hromadnou dopravou na levém břehu Vltavy. Od ranního výjezdu tramvají v neděli 7. října bude uzavřena trať mezi Andělem a Újezdem. Oprava kolejí skončí až po jedenácti dnech a do normálního provozu by se vše mělo vrátit ve čtvrtek 18. října ráno.
9 fotografií

Oprava kolejí mezi Andělem a Újezdem změní trasy tramvají

Praha
Ilustrační foto
Horní Jadruž - Šesté kolo 1. B třídy skupiny A nabídlo opět jedno tachovské derby. Byl to souboj dvou Újezdů. Vedoucí Sparty Dlouhý Újezd a domácího TJ Chodský Újezd. Necelá stovka diváků obou táborů viděla mač se vším všudy. Nasazení, souboje, žluté i červenou kartu a pět branek.

Parádní gól Gitty v poslední minutě rozhodl o výhře Sparty

Fotbal
Ilustrační foto
Zaječov – Talentovaný útočník Zaječova se třemi zásahy v utkání třetí třídy zapsal do dějin kopané týmu od Červeného potoka. A vše stihl za osmapadesát minut, čímž přispěl k výhře svého týmu na hřišti Doubravanu Újezd 5:1.

Osobnost fotbalového víkendu: Tomáš Braun

Okresy
Kapitánka družstva Sokola Blovice Kateřina Davídková (s míčem) se snaží protlačit na brankovišti ke střelbě. Její tým však na domácí Přeštice nestačil a prohrál 19:13.
Plzeňsko – Dvě derby celků z regionu se opět hrála v nejvyšší soutěži národních házenkářek. Hráčky Přeštic po třech porážkách konečně zabodovaly a porazily doma nováčka z Blovic. Tymákov hostil tým TJ Plzeň-Újezd a bez problémů si připsal čtvrtou výhru v sezoně.

Přeštické ženy poprvé vyhrály

Ostatní sporty
Ilustrační foto
Pardubicko – Střídání stráží. V přímém souboji o první příčku dobyl Srch chvojeneckou půdu. A jelikož Újezd padl ve Starém Hradišti vynořil se Titanic na čele.

Kronika zapíše učebnicový lob

Okresy
Přes snahu obránkyně Přeštic se dokázala protlačit ke střelbě tymákovská Lucie Václavíková (v červeném).
Plzeňsko – Druhé kolo nejvyšší soutěže národních házenkářek přineslo stejně jako první dvě regionální derby. Přeštice nečekaně vysoko doma podlehly Tymákovu a zatím nezískaly ani bod. Ve druhém duelu porazil nováček z Blovic oslabený celek Újezdu.

Nováček z Blovic uspěl v domácí premiéře

Ostatní sporty
Ilustrační snímek.
Jičínsko – Již v plném proudu je oprava silnice I. třídy číslo 16 v úseku Nová Paka – Kumburský Újezd, která je naplánována do tří etap.

Kolony, kterým se nevyhnete

Jičínsko
Ilustrační foto
Berounsko – Nejvýraznějším rozdílem ve třetí třídě skončil sousedský duel mezi Doubravanem Újezd a Slavojem Osek. První celek nastoupil v roli nováčka, hostující po pádu z okresního přeboru v roli favorita.

Vlastimil Ehl sestřelil Doubravan

Okresy