ŠTÍTEK: Vikingové

Ilustrační foto.
Kopřivnice - Ve 12. kole II. ligy čekal vedoucí tým tabulky, kopřivnické Vikingy, duel u druhého mužstva soutěže v Rožnově pod Radhoštěm. Ani ve dvanáctém zápase v sezoně nenašel tým trenéra Marka Jehlára přemožitele a z Valašska si odvezl tři body za vítězství 4:1.

Na suverénní Vikingy nestačili ani florbalisté Rožnova

Hokej
Závar před prachatickou brankou.
Prachatice – Týden před zahájením jarní části soutěží testovali prachatičtí hokejbaloví Horalové svou připravenost. Dorostenci v Plzni na turnaji pořádaném domácí HBC Plzeň a muži v Českých Budějovicích na druhém ročníku „O pohár Betonovy“.

Hokejbalová generálka na jaro

Ostatní sporty
Martin Fillo
Plzeň – Fotbalový klub FC Viktoria Plzeň získal po záložníkovi Petru Trappovi další výraznou posilu. Západočeskému klubu bude v jarních bojích o nejvyšší příčky v Gambrinus lize pomáhat Martin Fillo.

Martin Fillo přestupuje do Viktorie Plzeň

Fotbal
Hokejisté Rýmařova.
Rýmařov – Rýmařovská hokejová liga má rozehrané již druhé kolo a výborně zatím vedou bez ztráty jediného bodů hokejisté Ferdových Tygrů. Další týmy v pořadí již mají značný odstup, ale soutěž je před druhým kolem, které může vše změnit.

Rýmařovská hokejová liga zakončila 1. kolo

Hokej
Ilustrační foto.
Rýmařov - Za velkého zájmu pokračuje na zimním stadionu v Rýmařově tamní hokejová soutěž. V čele je po 3. kole trojice Malá Morávka, Grizzlies a Ferdovi tygři.

Rýmařovská hokejová liga jede dál

Hokej
Vémyslické setkání válečníků a jejich doprovodu.
Vémyslice /FOTOGALERIE/ - Přes týden sedí u počítačů, jezdí auty a vůbec stojí oběma nohama v jednadvacátém století. Myšlenkami jsou ale často v dobách o tisíc let starších. O víkendech pak vyráží na srazy, kde se snaží oblékat, bojovat a tábořit jako lidé z jejich oblíbené epochy. Několik desítek příznivců oživlé historie a Slovanů či v Vikingů rozbilo tento víkendu už po páté tábor ve Vémyslích.
25 fotografií

Na koupališti tábořili románští válečníci

Znojemsko
Hokejisté SL Poděbrady (v tmavém) prohráli v dalším díle poděbradského poháru s Pátkem, přesto jsou stále druzí. Brkouni jsou osmí a naposledy hráli nerozhodně s Mochovem
Poděbrady - Po krátké přestávce pokračoval dalšími zápasy Poděbradský pohár – soutěž amatérských hokejistů. Borci mají za sebou již dvanáct kol. V čele soutěže jsou už s tříbodovým náskokem hokejisté Kings Poděbrady, kteří mají navíc zápas k dobru.

V čele Poděbradského poháru jsou "Kingové"

Hokej
Ilustrační foto.
Kopřivnice - Pozdní vánoční nadílku přivezli florbalisté FBC Vikings Kopřivnice na Valašsko. Na půdě TJ MEZ Vsetín předvedli ve 14. kole 1. ligy výtečnou střeleckou potenci, když ze 32 střel dali 12 branek. Domácí naproti tomu vypálili na brankáře Lacinu 31 pokusů, ale uspěli jen jednou.

Vikingové rozprášili Valachy ze Vsetína

Ostatní sporty
Každý den v kruhu rodiny a přátel si teď užívá fotbalista Martin Fillo (vpravo). Posila Stavangeru si zahrála ve středu na turnaji Christmas time v Plzni. Fillo se na něm pozdravil i s internacionálem Petrem Vlčkem a jeho sedmiměsíčním synem Matýskem.
PLZEŇ - Plnými doušky si vychutnává poslední dny v rodném městě fotbalista Martin Fillo. Na podzim nejlepší střelec Viktorie Plzeň, který přestoupil na konci roku do třetího mužstva první norské ligy Viking Stavanger za částku kolem padesáti milionů korun, odlétá do nového působiště už druhého ledna.

Fillo, posila Stavangeru, se těší na soustředění do Brazílie

Fotbal