ŠTÍTEK: Záhřeb

Bronzové medaile si z univerzitního ME odvezli Jakub Skořepa a Dominika Hronová.
Záhřeb – Dvě bronzové medaile přivezli z univerzitního mistrovství Evropy taekwondisté pelhřimovského klubu TKD Lacek. Do semifinále turnaje v chorvatském Záhřebu se dostali Jakub Skořepa a Dominika Hronová.

Ze Záhřebu vezli dva bronzy

Ostatní sporty
ilustrační foto
Druhou posilou pro nymburský basketbalový tým je chorvatský reprezentant Roko Rogič. Šestadvacetiletý rozehrávač přichází z Cibony Záhřeb, se kterou v minulé sezoně získal chorvatský titul. V létě pak hrál za národní tým v Letní lize NBA a aktuálně byl zvolen nejužitečnějším hráčem na přípravném turnaji v Číně, který s Chorvatskem vyhrál. To oslavil podpisem dvouleté smlouvy s Nymburkem.

Chorvatský reprezentant posílí Nymburk

Basketbal
Příbramská judistka Tereza Bodnárová (vlevo)
Tula – Příbramské judo slaví velký úspěch. Postarala se o něj Tereza Bodnárová, která na turnaji světové série kadetů v ruské Tule získala bronzovou medaili. Potvrdila tak svou dlouhodobě vynikající výkonnost a zároveň se přiblížila účasti na letošních vrcholech sezony.

Bodnárová přivezla z Tuly bronz

Ostatní sporty
Na Čigra Openu zářili hlavně ti méně zkušení z výpravy klubu TKD Lacek.
Pelhřimov – S pohárem za třetí místo se z chorvatského Záhřebu vraceli bojovníci pelhřimovského klubu TKD Lacek. Devatenáctičlenný tým, z něhož někteří využili možnosti startů ve dvou kategoriích, vybojoval na Čigra Openu devět zlatých, šest stříbrných a osm bronzových medailí.

Taekwondisté si z Chorvatska přivezli cenný týmový bronz

Ostatní sporty
Tomáš Mertl (vlevo) v dresu Kunlun Red Star Peking
Nejen fotbalista Bořek Dočkal okusil, jaký je život v Číně. Uplatnění si tam našli také čeští hokejisté. Dres Kunlunu Red Star oblékali v minulé sezoně hned tři muži ze srdce Evropy. Útočník Tomáš Mertl vyprávěl pro Deník o zajímavém angažmá tisíce kilometrů od domova.

Angažmá v Číně? Zažil jsem tam všechno, směje se Mertl

Hokej
Středeční příloha týdeníků
Plzeňský kraj - Fotbalisté Viktorie Plzeň se znovu probojovali do jarní vyřazovací fáze Evropské ligy. Jejím soupeřem je Dinamo Záhřeb. Mnohonásobný chorvatský šampion se v Plzni představí už ve čtvrtek 14. února a Deník k této příležitosti připravil pro své čtenáře mimořádnou fotbalovou přílohu. Co si v příloze přečtete?

Ve středu vyjde v Deníku příloha k Evropské lize

Plzeňsko
Znojemští Orli.
Znojmo, Záhřeb – Hokejoví Orli v neděli dominovali na kluzišti chorvatského Medveščaku Záhřeb. V posledním zápase základní části mezinárodní soutěže EBEL vyhráli nad soupeřem z Balkánu 11:2. Do nadstavby, která startuje příští úterý, půjdou Znojemští díky vítězství Grazu nad Dornbirnem z osmého místa.

Znojemští hokejisté jednoznačně převálcovali chorvatský Záhřeb

Hokej
Ozren Pavlovič
Pardubice - Novým hráčem na soupisce BK JIP Pardubice je pětadvacetiletý chorvatský křídelník Ozren Pavlovič, který přichází na uvolněné místo po Dwaynu Benjaminovi, jemuž vedení klubu na začátku ledna vypovědělo kontrakt kvůli závažnému porušení životosprávy.

Ozren Pavlovič do Beksy

Basketbal
FC Viktoria Plzeň - AS Řím
Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň si příští rok v únoru ve vyřazovací části Evropské ligy zahrají proti Dinamu Záhřeb. Rozhodl o tom pondělní los ve švýcarském Nyonu.

Do Plzně přijede Záhřeb

Fotbal
Pelhřimovský taekwondista Patrik Mádlo si ze Záhřebu vezl bronz.
Záhřeb – Zásluhou kadeta Patrika Mádla vezli taekwondisté klubu TKD Lacek bronzovou medaili z Croatia Openu.Velmi kvalitně obsazený turnaj spadal do prestižní kategorie G a pelhřimovští bojovníci na něm startovali v barvách Sportovního centra Bohemia.

Mádlo mohl mít i více než bronz

Ostatní sporty