ŠTÍTEK: Zbiroh

Ilustrační foto
Pozvánku mezi smetánku regionálního hokeje obdržel tým HC Město Zbiroh. A je pravděpodobné, že ji hodlá akceptovat!

Zbiroh míří mezi elitu

Hokej
Ilustrační foto.
Zastupitelé mají ve čtvrtek 28. července sraz před 19. hodinou v sídle oseckého úřadu. Během zasedání se věnují převodu části komunikace (z Rokycan do Liblína a dál na sever) kvůli chystanému napojení severní části okresu na dálnici. Dále posoudí koupi pozemku ve Vitince a schvalují návrh změny územního plánu.

Osečtí řeší napojení severu okresu k dálnici

Rokycansko
Ilustrační foto.
Proluka na Masarykově náměstí je v sobotu dopoledne dějištěm promenádního koncertu. V rámci Vačkářova hudebního léta se od 9.30 do 11.30 hodin představí Pražský salónní orchestr. Vstupné je stanovené na symbolických dvacet Kč.

Ve Zbiroze hraje orchestr z Prahy

Rokycansko
V předehrávce posledního kola Dobřív B zdolal sousedy ze Strašic
Jako nůž máslem projeli nejnižší okresní soutěží v kopané chlapi Primalexu Břasy. Ekonomicky i hráčsky zajištěný klub má na kontě 17 výher za tři body a jediný nezdar (na podzim ve Volduchách).

Břasy se vracejí do přeboru Rokycanska

Rokycansko
Ilustrační foto
Fotbalová okresní soutěž mužů má před sebou poslední zvonění. O prvenství Primalexu Břasy není pochyb, ale i o víkendu v úmorném vedru bojovaly týmy s maximálním nasazením.

Gvizd okořenil derniéru čtyřmi góly

Fotbal
Radnický kanonýr chce ještě pár gólů přidat
O víkendu sice odpočíval (okresní přebor starších žáků hraje lichý počet družstev), ale přesto se na špici tabulky kanonýrů s přehledem udržel. Tomáš Otto z TJ Sokol Radnice (na snímku) překonal v této sezoně gólmany soupeřů už třicetkrát! Zaznamenal tak téměř třetinu všech gólů aktuálně vedoucího týmu soutěže.

Tomáš Otto má na kontě třicet branek

Fotbal