ŠTÍTEK: Zbiroh

Žáci TJ Holoubkov.
Dlouhou zimní přestávku v okresním přeboru Rokycanska vyplňuje pro fotbalové mladší žáky zimní konfrontace. Ujal se jí nedávno jmenovaný šéftrenér mládeže na úrovni OFS Michal Šilhánek. a pozval kluky i děvčátka na umělku rokycanského Jižního předměstí.

Holoubkovští kralovali mezi mladšími žáky v Rokycanech

Fotbal
Ilustrační foto.
Ve spolupráci s hořovickou pohřební službou Pavla Zajíčka, berounskou pohřební službou Beran a Pohřebním ústavem Beroun, Řevnice – Jaroslava Filecová přinášíme jména zemřelých, s nimiž se jejich příbuzní a přátelé v uplynulých dnech rozloučili.

OPUSTILI NÁS: Týdenní přehled zesnulých z Berounska

Berounsko
Hokejisté Stříbra v utkání krajské soutěže skupiny A.
Hokejisté Chebu B (Tachov) porazili Mariánské Lázně 5:2, když z 0:1 otočili na 4:1 a poté si vedení pohlídali. Béčko Chebu je v tabulce krajské ligy sedmé. Buldoci Stříbro v áčkové skupině krajské soutěže po devíti zápasové šňůře bez bodu uhráli remízu s týmem Klaustimber 3:3. Vzhledem k tomu, že Stříbro vedlo 3:0, je pro něj remíza málo. Buldoci jsou předposlední. Jiskra Bezdružice ve skupině B padla s favorizovaným Zbirohem 3:6, i když vedla 1:0. Jiskra je šestá.
6 fotografií

Stadion zdolal Mariánky, Stříbro konečně bodovalo a Bezdružice podlehly Zbirohu

Hokej
V pátek se opět bude soutěžit o nejlepší kysané zelí, vítěz získá titul Křimický zelmistr.
Začátek roku je spojený s řadou plesů a bálů, o víkendu se koná například hasičský v Číčově, kde mají připravený i maškarní pro děti, rybářský v Klášteře nebo včelařský v Bušovicích, country bál ve Staňkově podpoří záchranu zámku v Čečovicích. V Křimicích se bude soutěžit o nejlepší kysané zelí, speciální zimní prohlídky jsou připraveny ve Zbirohu a na Kašperku.

Tipy na víkend: Zelmistr, bály, zabijačka a prohlídky s kastelánem

Volný čas