ŠTÍTEK: Zbiroh

Na archivním snímku hokejisté Stříbra v utkání krajské soutěže skupiny A.
Utkání dvou posledních týmů hokejové krajské soutěže skupiny A mezi Zbirohem a Stříbrem skončilo nerozhodně 1:1. Buldoci Stříbro zůstávají na předposledním místě tabulky. V neděli od 18.30 hodin hraje Stříbro poslední zápas sezony 2022/23 se Startem Luby.

Stříbro jen remizovalo s posledním Zbirohem

Hokej
Ilustrační foto.
V naší rubrice zveřejňujeme jména těch, kteří navždy opustili své blízké. Zarmouceným rodinám a přátelům vyslovujeme upřímnou soustrast.

Opustili nás na Rokycansku

Rokycansko
Ilustrační foto.
Ve spolupráci s hořovickou pohřební službou Pavla Zajíčka, berounskou pohřební službou Beran a Pohřebním ústavem Beroun, Řevnice – Jaroslava Filecová přinášíme jména zemřelých, s nimiž se jejich příbuzní a přátelé v uplynulých dnech rozloučili.

OPUSTILI NÁS: Týdenní přehled zesnulých z Berounska

Berounsko
Hokejisté Malé Vísky (šedí), ilustrační snímek.
Do zápasu nastoupili v okleštěné sestavě, s početnějším soupeřem brzy prohrávali, ale ani to jim nezlomilo vaz. Naopak. Hokejisté Malé Vísky záhy skóre otočili, a i když domácí ještě dokázali srovnat, na tým z Klatovska nestačili. Malá Víska vyhrála v rámci 16. kola áčkové skupině krajské soutěže nad Zbirohem vysoko 10:4 a upevnila si třetí místo v tabulce za vedoucím Chotíkovem a druhou Saxanou Group. 
11 fotografií

Desítka! Malá Víska deklasovala domácí Zbiroh, Vraný s Petruškou dali čtyři góly

Hokej
Okresní fotbalový svaz Rokycany pořádal tři turnaje pro benjamínky
Pod křídly Okresního fotbalového svazu Rokycany a za podopory agentury TrefTo se v hale rokycanského gymnázia uskutečnily tři turnaje pro nejmladší fotbalisty. Kladly na aktéry i jejich doprovod značné nároky (třeba v sobotu se kvůli zájmu klubů končilo po 20, hodině), ovšem atmosféra byla báječná a výkony budoucích hvězd perfektní.
14 fotografií

Naděje Primalexu Břasy byly třikrát na bedně

Rokycansko
Plocha je do konce ledna zpřístupněná v proluce Masarykova náměstí
Až do konce tohoto měsíce mohou vyznavači pohybu využít umělé kluziště v centru Zbiroha. Plocha v proluce je zpřístupněna denně mezi 8. a 20. hodinou. Se vstupem zdarma, ale dodržením několika podmínek. Platí zde ale několik pravidel: zákaz hry s pukem (povolné jsou míčky), povinná účast dospělých s dětmi do šesti let nebo vstup bez psů a jiných zvířat.

Zbirožské kluziště funguje do 31. ledna, v Rokycanech připravili rodinný klubík

Rokycansko
Charitativní akce začne oficiálně 1. ledna a potrvá 14 dnů.
V prostorách rokycanské farnosti měli včera ráno dostaveníčko představitelé města i Oblastní charity. Čekalo je úředně zadokumentované pečetění devadesáti pokladniček pro nadcházející Tříkrálovou sbírku. Charitativní akce potrvá od 1. ledna (v ulicích okresního města ale až o den později) a potrvá zde do 15. ledna.
5 fotografií

Rokycanští pečetili 90 kasiček pro Tři krále

Rokycansko