ŠTÍTEK: Zenit

Ilustrační foto.
Praha – Fotbalisté FC Zenit Čáslav pokračují vpřípravě dál. Vsobotu odpoledne se utkali sViktorií Žižkov a po dvou brankách ve druhém poločasu zvítězili 2:0.

Proti Viktorce se trefil i Kunášek

Fotbal
Ilustrační foto
Čáslav/Kolín - K úvodnímu utkání zimní přípravy vyrážejí fotbalisté čáslavské rezervy již tuto sobotu do Kolína. Na tamější umělé trávě se jim do cesty postaví divizní celek FK Kolín.

Rezervu Zenitu čeká první ostrá zkouška

Fotbal
Čáslavská rezerva na halovém turnaji ve Chvaleticích
Chvaletice - O víkendu se hráči z čáslavského B týmu představili na halovém turnaji ve Chvaleticích. A nevedli si vůbec zle! Jejich spanilou jízdu halovým turnajem překazili až ve finálovém utkání fotbalisté Přelouče. Ti do té doby suverénní Zenit vyškolili z produktivity a radovali se tak z celkového vítězství v turnaji. Nejlepším střelcem Čáslavi byl se dvěma brankami benjamínek mužstva Pavel Zadina.

Z turnaje odjížděli trochu smutní

Fotbal
Klenotem mezi čáslavskými tyčemi je bezesporu brankář Milan Švenger (na snímku). Právě on je jeden z adeptů, o kterého se prvoligové kluby budou v zimní přestávce asi prát
Čáslav - Na Čáslav se dá konečně dívat! Tak přesně tahle věta převážně zaznívala z úst čáslavských fanoušků, když odcházeli po zápase čáslavského A mužstva z areálu Vodrant. A kdo za to může? Rozhodně samotní hráči, trenér, asistent trenéra, ale v první řadě manažer Zenitu Martin Svoboda. Ten totiž přivedl do klubu jak hráče, tak i trenéra Koubka, který fotbalistům vnukl jeho oku lahodící styl.

Martin Svoboda: Uděláme všechno proto, abychom se kvalitně připravili na jaro

Fotbal
Podoba olomouckého orloje z konce 19. století v původní velikosti (portrét císařovny byl za první republiky nahrazen alegoríí Moravy) - replika dělala kulisu k oslavám 90. výročí vzniku Československa v roce 2008
Olomouc - Říjen se nám v Olomouci a blízkém okolí mimořádně a navíc i barevně vydařil. Desítky tisíc lidí si prohlédly záplavu krásných barev na podzimní etapě výstavy Flora, další desítky tisíc lidí poslaly do vedení kraje a do Senátu oranžovou socialistickou vlnu a naštěstí jen desítky lidí, nikoli tisíce, dostaly žloutenku.

Barevný říjen: žloutenka, oranžová vlna a pestrá Flora

Olomoucko
Ilustrační foto
Jablonec nad Nisou - Potvrdit výsledky z posledních utkání odjeli na hřiště Jablonce v neděli mladší dorostenci Zenitu Čáslav. A po obětavém výkonu se jim podařilo získat bod za remízu 1:1.

Do Jablonce si dojeli pro bod

Fotbal
Fotbalisté Čáslavi (v pruhovaném) prohráli na hřišti Jihlavy souboj o první místo druholigové tabulky
Jihlava - FC Vysočina se znovu po týdnu posunula do čela fotbalové tabulky druhé ligy, kde vystřídala Zenit Čáslav, který v pátečním večerním duelu zaslouženě na svém hřišti přehrála 1:0.

Koubek: Po přestávce jsme ztratili aktivitu

Fotbal
Miroslav Koubek
Čáslav - Šlágrem dvanáctého kola druhé nejvyšší fotbalové soutěže bude bezesporu střetnutí mezi Jihlavou a čáslavským Zenitem. Jde o souboj prvních dvou celků tabulky, přičemž Čáslav vedená kladenským trenérem Koubkem je považována téměř za zázrak II. ligy.

Koubek: Bude to souboj kanonýrů

Fotbal
Fotbalisté Zenitu Čáslav budou hrát dnes vpodvečer o první místo druholigové tabulky na trávníku Jihlavy
Čáslav - Šlágrem dvanáctého kola druhé nejvyšší fotbalové soutěže bude bezesporu střetnutí mezi Jihlavou a čáslavským Zenitem. Jde o souboj prvních dvou celků tabulky.

Koubek: Bude to souboj kanonýrů

Fotbal
Trenérský tandem Oldřich Machala (vlevo) – Michal Šmarda vedl úvodní trénink druholigového Hradce.
Hradec Králové - Napravit pošramocenou reputaci po nevydařeném domácím utkání se Sokolovem (0:2). S tímto cílem odjedou zítra fotbalisté FC Hradec Králové (8. místo, 13 bodů) do Čáslavi (2. místo, 20 bodů), kde se v neděli od 16 hodin střetnou s domácím Zenitem.

Napraví si votroci pošramocenou reputaci?

Fotbal
Ilustrační foto.
Čáslav - Po dvou prohrách venku se starší dorostenci Zenitu opět představili na domácí půdě. V 9. kole divize viděly čáslavské Vodranty derby utkání s Kolínem. V zápase bohatém na branky byli šťastnější domácí.

Do Vodrant musela přijet i záchranka

Fotbal
Ilustrační foto
Opava/ Čáslav ve II. lize zajížděla k dalšímu těžkému utkání do Opavy. Ovšem ne nadarmo je v popředí tabulky, protože tam dokázala bodovat, když v 90. min. se nejlépe ve skrumáži před domácí bránou orientoval Brezinský a vyrovnal na konečných 2:2.

V 90. minutě vystřelil bod Brezinský

Fotbal
Z utkání II. ligy Čáslav - Bohemians 1905 1:1, sobota 27. září 2008
Čáslav/Opava - V desátém kole druhé nejvyšší fotbalové soutěže zavítá první celek tabulky – Čáslav na půdu trápící se Opavy. Ta díky špatným výsledkům po devátém kole odvolala trenéra Jiřího Nečka. Na lavičce moravského klubu Nečka vystřídal Radoslav Látal, jenž si tak proti Zenitu odbude s týmem svoji premiéru.

Čáslavský hráč Petr Dolejš má možná natržený postranní vaz

Fotbal
Za "ohradou" se stále nestaví.
Olomouc – Zamotaný je nyní odkup chybějících parcel pro výstavbu Středoevropského fóra v Denisově ulici. Ve hře je totiž podle všeho i budova bývalého kulturáku Zenit na sídlišti Povel, o který má údajně zájem nový majitel zbývajících pozemků. Muzeum umění, které o jejich odkup již několik měsíců usiluje, má však se Zenitem jiné plány.
6 fotografií

Proluka v Denisově: ve hře o pozemky je i Zenit

Olomoucko
Z utkání divize dorostu St. dorost Čáslav - Pardubice B, sobota 30. srpna 2008
Chrudim - Další těžký soupeř čekal na starší dorostence Čáslavi. Tým AFK Chrudim vedený exligovým trenérem Luďkem Zajícem byl nad síly Zenitu, zvlášť, když ten odjel s kádrem oslabeným o sedm nemocných hráčů.

Václav Vondra: musíme si vše důkladně vyříkat

Fotbal
Trenér FC Zenit Čáslav Miroslav Koubek
Čáslav - Na tiskové konferenci po utkání Čáslavi s Bohemians 1905 se čekala díky okolnostem na konci utkání hodně rušná debata, ale opak byl nakonec pravdou. Ostřejší výrazy nezazněly ani od jednoho trenéra.

Miroslav Koubek: silou vůle jsme k remíze došli

Fotbal
Milan Švenger (na snímku) patří bezpochyby k oporám čáslavského celku.
Čáslav - Velký otázník visí nad brankářskou jedničkou Čáslavi Milanem Švengerem. Ten si v utkání s Karvinou podle posledních prognóz natáhl šlachy v koleni a je tak nejspíš ze sobotního klání vyřazen.

Nastoupí Milan Švenger proti Bohemians 1905?

Fotbal
Z utkání divize dorostu St. dorost Čáslav - Pardubice B, sobota 30. srpna 2008
Mladá Boleslav - Těžký soupeř čekal v dalším kole dorostenecké divize na dorostence Zenitu. Ti totiž v sobotu zavítali do města automobilů - Mladé Boleslavi. Bohužel utkání mělo pro hosty podobný průběh i výsledek jako nedávný duel s béčkem Liberce.

Hrubé chyby k bodům nevedly

Fotbal