ŠTÍTEK: Zenit

Ilustrační foto
Karviná/ Druholigoví fotbalisté FC Zenit Čáslav nenavázali na úspěšné domácí utkání s Fulnekem, protože v Karviné prohráli 3:1. Těsně před přestávkou si těžce poranil koleno brankář Švenger a utkání musel dochytat Míšek.

Rozhodlo zranění Švengera

Fotbal
Ilustrační foto
Uherské Hradiště/ Zenit Čáslav poprvé poznal ve II. lize hořkost porážky, když nestačil v Uherském Hradišti na domácí celek Slovácka. Obě branky inkasoval Zenit ze vzduchu hlavou.

Série skončila na Slovácku

Fotbal
Z utkání II. ligy Čáslav - Sparta Praha B 2:1, neděle 31. srpna 2008
Čáslav - Ani v pátém zápase Zenit nepoznal porážku. Na domácí půdě si v neděli poradil se Spartou B a nyní se už chystá obhájit pět dosavadních výher v řadě proti Slovácku. Podaří se fotbalistům z Vodrant opět uspět? Kam až může Zenit dojít? Jeho fotbal má teď nespornou kvalitu, o kterou se největší měrou zasloužil současný kouč Čáslavi Miroslav Koubek. Deník se tohoto trenéra před sobotním zápasem se Slováckem zeptal na pár otázek.
21 fotografií

Bude pokračovat série Čáslavi i proti Slovácku ANO či NE?

Fotbal
Trenér FC Zenit Čáslav Miroslav Koubek
Čáslav - Dokáží před domácím obecenstvem hráči Čáslavi opět uspět? Byl by to už jejich pátý zápas v řadě bez ztráty bodu. Pikantní bude zápas hlavně pro Michala Horňáka, který po angažmá v Čáslavi nyní působí ve Spartě B. Uvnitř čtěte pozvánku na zápas s trenérem Čáslavi Miroslavem Koubkem.

V Čáslavi to šlape správným směrem

Fotbal
Jaroslav Peškar
Čáslav - První kolo vyšlo Zenitu na výbornou, tři body z Třince čekal málokdo, ale přesto to na Moravě klubu z Vodrant vyšlo. Nyní čeká Čáslav Dukla Praha, která v minulém kole urvala bod proti rezervě pražské Sparty.

Čáslav získala Jaroslava Peškara z Jablonce

Fotbal
Ilustrační foto
Praha/ První kolo Poháru ČMFS začalo vneděli. Čáslavští fotbalisté zajížděli na půdu Meteoru Praha. Nejenže dostali vyrovnávací branku v92. min., ale také Haniak jako jediný vpenaltovém rozstřelu zklamal, tudíž se letos Zenit spohárem loučí.

Haniak neproměnil penaltu a Zenit končí

Fotbal
Ilustrační foto.
Čáslav/ Na domácí půdě odehráli vsobotu dopoledne přípravné utkání fotbalisté Zenitu Čáslav B. Soupeřem jim byl celek Práchovic, který si zutkání odnesl osm branek.

Vypráskali Práchovice

Fotbal
Miroslav Koubek
Čáslav - Kdo nakonec usedne na lavičku FC Zenit Čáslav? O trenérovi je jasno, ale kdo se stane asistentem? Mužem číslo jedna bude Miroslav Koubek, bývalý trenér Kladna a nyní člověk, který by měl Čáslav dotáhnout k těm nejvyšším cílům. A kdo se stane jeho pravou rukou? O tom se v klubu stále jedná. Nejblíže má k této funkci Michal Horňák, který ale ještě jednu nabídku od jiného klubu zvažuje.

Čáslavský fotbal čekají velké změny

Fotbal
Z utkání II. fotbalové ligy Čáslav - Jihlava 1:1
Čáslav - Zatím je to ve stádiu jednání, ale jasno by mělo být podle slov manažera FC Zenit Čáslav Martina Svobody během příštího týdne. Rozhovor s Michalem Horňákem a manažerem čáslavského klubu Martinem Svobodou najdete uvnitř článku.

Bude Michal Horňák trenérem Čáslavi nebo ne?

Fotbal
Ilustrační foto.
Pěnčín/ Turnov - V neděli dopoledne zajížděl starší dorost Zenitu do Pěnčína – tedy na zápas proti desátému celku tabulky, který však na jaře výrazně boduje a odskočil ze sestupové pozice.

Václav Vondra: není co hodnotit

Fotbal
Ilustrační foto.
Čáslav/ Rezerva Zenitu hostila vsobotu odpoledne na svém hřišti lídra tabulky I. A třídy skupiny B – Vlašim B. Trenér Jiří Antoš měl kdispozici vykartovaného Jana Vošahlíka zdruholigového A-týmu, který svou trefou utkání rozhodl.

Vošahlíkovým gólem porazili lídra

Fotbal
Ilustrační foto
Čáslav - Jak vznikl současný FC Zenit Čáslav? V jakém roce byl založen tehdejší fotbalový oddíl, který se pomalu vyvinul až do současné podoby? To vše se dozvíte v následujícím článku.

Něco z historie čáslavské kopané

Fotbal
Foto starších dorostenců s realizačním týmem na turnaji v Rakousku
Wolfsburg (Rakousko) - O víkendu se starší žáci a mladší a starší dorostenci FC Zenit Čáslav zúčastnili mezinárodního fotbalového turnaje Wolfsberg cup v Rakousku. Šedesát týmů ze šesti zemí Evropy se sjelo do malebného třicetitisícového městečka Wolfsburg a pod zasněženými vrcholky Alp se rozhořeli boje v prestižním a velmi slušně obsazeném turnaji.

Starší dorost Čáslavi vítězem Wolfsberg cupu 2008!

Fotbal