ŠTÍTEK: Zenit

Ilustrační foto
Olomouc – Nejen kvůli vysokým teplotám, ale také kvůli dalším dopravním omezením bude v olomouckých ulicích řidičům vřít krev v žilách. Od páteční 15. hodiny do pondělního rána bude totiž uzavřený průjezd ulicí Rooseveltova, kde se bude opravovat železniční přejezd. Od prvního srpnového pondělí až do poloviny září se uzavře jmenovaná ulice od křižovatky s Velkomoravskou po Zikovu. Omezení čeká také na cestující MHD.

Před víkendem a po něm přibudou v Olomouci uzavírky.

Olomoucký kraj
Ilustrační foto
Olomouc /MAPKA/ – Nejen kvůli vysokým teplotám, ale také kvůli dalším dopravním omezením bude v olomouckých ulicích řidičům vřít krev v žilách. Od páteční 15. hodiny do pondělního rána bude totiž uzavřený průjezd ulicí Rooseveltova, kde se bude opravovat železniční přejezd. Od prvního srpnového pondělí až do poloviny září se uzavře jmenovaná ulice od křižovatky s Velkomoravskou po Zikovu. Omezení čeká také na cestující MHD.

Před víkendem a po něm přibudou v Olomouci uzavírky. Kde? Podívejte se

Olomoucko
BEZ NÁZVU. Silnici s dominantním stromem vyfotil Jiří Lepš blízko Vranovské Vsi. Veřejnosti ji autor nabídl poprvé.
Znojmo - Šestapadesátiletého Jiřího Lepše lidé znají jako lékaře a přednostu anesteziologicko-resuscitačního oddělení znojemské nemocnice. Je také předsedou fotoklubu, fungujícího ve Znojmě. Fotografie mu učarovala před více než čtyřiceti lety.

Fotografování je nádherný koníček, usmívá se Lepš

Znojemsko
Slezský FC Opava - FC Zenit Čáslav 4:0
Opava /ANKETA, 3 x VIDEO, FOTOGALERIE/ - Opava svůj poslední domácí zápas druhé fotbalové ligy zvládla na jedničku. Čáslavský Zenit nechala dýchat pouze první poločas. V tom druhém ale hned čtyřikrát udeřila a zaslouženě dotáhla utkání do vítězného konce.
25 fotografií

II. LIGA: Opava - Čáslav 4:0

Fotbal
Vlašim - Sokolov
Vlašim – Druholigoví fotbalisté Graffinu Vlašim odehrají v neděli od 17 hodin v Čáslavi záchranářský zápas o šest bodů. Rytíři zpod Blaníka jsou na třináctém místě s 25 body a Zenit má na dvanácté příčce o bod víc.

V Čáslavi se hraje o šest bodů

Fotbal
ilustrační foto
Čáslav – Přivézt body z hřiště soupeře, to je pro fotbalisty SK Rakovník v současném ročníku krajského přeboru zřejmě nadlidský výkon. V dosavadních deseti utkáních venku totiž vybojovali jen jediný bod, a to za remízu v Novém Strašecí. Tuto velice skromnou sbírku se jim nepodařilo rozšířit ani v nedělním utkání v Čáslavi, kde se střetli s druholigovou rezervou místního Zenitu, která má rovněž sestupové starosti a před výkopem měla jen o tři body více než hosté.

Rakovníku se na cizích hřištích vůbec nedaří

Fotbal
Edelmannův palác na Horním náměstí v Olomouci
Olomouc – Bývalá náměstkyně primátora Hana Kaštilová Tesařová si u soudu nevzpomněla, kdo připravil seznam znalců pro chystanou směnu Edelmannova paláce za proluku pro SEFO. Původní majitelé parcely v Denisově ulici zase říkají, že je vedení Muzea umění podvedlo.

Kdo vybral odhadce na Edelmanna? Nevzpomínám si

Olomoucko
Brankář Tomáš Bureš opouští po pěti a půl letech brněnskou Zbrojovku.
Brno – Jedno vítězství, dohromady pět bodů a stejný počet vstřelených gólů. Taková čísla řadí předsezonního aspiranta postupu do nejvyšší soutěže až na předposlední patnáctou příčku druhé ligy. Horší než slavný klub Zbrojovka Brno jsou pouze fotbalisté rezervy pražské Sparty.

Postup ještě scifi není, věří gólman Bureš

Fotbal
Útočník Rostislav Šamánek.
Brno – Možné doporučení pro fotbalisty brněnské Zbrojovky: co takhle si pouštět před každým utkáním český film Román pro muže? Tým ho zhlédl při cestě autobusem do Sezimova Ústí a zpátky už se otřásal ve spokojeném hlaholu vítězů. Brňané si připsali první výhru ve druhé lize.

Šamánka těšil budíček. A rozhodl

Fotbal
8. kolo II. ligy: Čáslav - Most, 19. září 2010.
Most - Dva domácí zápasy = dvě vítězství! Mostečtí fotbalisté jsou zatím na stadionu Josefa Masopusta stoprocentně úspěšní. V neděli baníkovci v napínavé podívané porazili Zenit Čáslav a po třech kolech II. ligy mají šest bodů. V tabulce jim patří 7. místo.

Baník přestřílel Čáslav a zůstává doma stoprocentní!

Fotbal
Radost Vladana Milosavljeva v utkání Karviné s Čáslaví byla pro domácí jedinou.
Karviná – Fotbalistům Karviné nevyšla domácí premiéra v novém ročníku druhé ligy. Na vlastním hřišti padli s Čáslaví a přiřadili se tak po bok dalších favorizovaných celků, které v úvodu soutěže nečekaně prohrávaly. Naopak Čáslav slaví úžasný vstup do sezony.

Čáslav zahájila pekelně, přebila nadupanou Karvinou

Fotbal
Ze zápasu Karviná (v bílém) - Čáslav 1:2.
Karviná /FOTOGALERIE/ - Karvinským fotbalistům nevyšla domácí premiéra v novém ročníku druhé ligy. Na vlastním hřišti padli s Čáslaví a přiřadili se tak po bok dalších favorizovaných celků, které v úvodu soutěže nečekaně prohrávaly.
22 fotografií

Fotbalisté Karviné na úvod padli

Fotbal