ŠTÍTEK: Zenit

Fotbal Čáslav - Vítkovice, 28. 3. 2010
Čáslav – Fotbalisté Zenit Čáslav sáhli ve čtvrtek k poslední možné medicíně. Do nedělního 22. kola II. ligy, které hrají doma do 16.30 hodin s Třincem, půjdou s novým trenérem Martinem Hřídelem.

Zenit se pokusí v neděli vyléčit Hřídelem

Fotbal
Fotbal divize žáků: St. žáci Čáslav - Hr. Králové 2:0, sobota 17. října 2009
Čáslav - Své soutěže o posledním březnovém víkendu rozehrály i všechny čtyři žákovské týmy Zenitu. A vedly si nadmíru úspěšně, o čemž svědčí zisk dvanácti bodů a skóre 19:2.

Skvělé výkony čáslavských žáků

Fotbal
Fotbal divize: St. dorost Čáslav - Turnov/Pěnčín 3:2, sobota 7. listopadu 2009
Pěnčín - Divizní dorostenci Zenitu zajížděli kprvnímu mistrovskému utkání jarní části sezóny do Pěnčína. Po podzimu domácí týmy uzavíraly tabulky a měly být první prověrkou omlazených čáslavských celků vcestě za prvními body. Na bahnitém terénu hosté nakonec doslova vyválčili čtyři body.

Na těžkém terénu vydřeli tři body

Fotbal
Generálka na II. ligu: Zenit Čáslav - Písek.
Čáslav - V neděli od 14.30 hodin už odstartuje, pokud tomu počasí dovolí, jarní část druhé ligy pro Zenit Čáslav, která hostí Viktorii Žižkov, jejíž první jarní duel s Mostem byl také odložen.

Čáslav a Žižkov si odbudou jarní premiéru

Fotbal
Generálka na II. ligu: Zenit Čáslav - Písek.
Čáslav - Fanoušci fotbalu už odpočítávají poslední dny do startu II. ligy. A hned na úvod je čeká derby jako hrom, které obstará Vlašim a čáslavský Zenit. Podle posledních zpráv se utkání ve Vlašimi hrát bude.

Hrát se na devadesát procent bude, říká Svoboda

Fotbal
Fotbal divize: St. dorost Čáslav - Turnov/Pěnčín 3:2, sobota 7. listopadu 2009
Červené Pečky - Poslední utkání turnaje vČervených Pečkách sehráli dorostenci čáslavského Zenitu. Vpřípadě výhry mohli atakovat konečnou druhou příčku, zůstalo však pouze u přání.

Dorostenci přišli o druhé místo

Fotbal
Čáslavský fotbalový ples, 27. února 2010.
Čáslav - V sobotu večer se v čáslavském hotelu Grand konal fotbalový ples FC Zenit Čáslav, v rámci nějž se vyhlašovali nejlepší hráči Zenitu ve všech kategoriích. Za A-tým mužů získali ocenění David Fikejz, Petr Kunášek a Jakub Špidlen. Nejlepším "béčkařem" byl vyhlášen střelec Vladimír Maxa.
45 fotografií

FOTOGALERIE: Zenit Čáslav vyhlásil nejlepší fotbalisty

Fotbal
Fotbal divize: St. dorost Čáslav - Turnov/Pěnčín 3:2, sobota 7. listopadu 2009
Nymburk - Ve středu sehráli další přípravné utkání starší i mladší dorostenci Zenitu. Na umělé trávě ve sportovním centru vNymburce je přivítal druhý tým krajského přeboru Brandýs nad Labem - Stará Boleslav.

Martin Výborný má nohu v sádře

Fotbal
Ilustrační foto.
Červené Pečky - Fotbalisté FC Zenit Čáslav si ve středu kpřátelskému utkání pozvali Sezimovo Ústí. Vdresu Zenitu se objevil i dravý útočník Tomáš Pešír, který na podzim působil na Kypru.

Čáslav jedná o příchodu Pešíra

Fotbal
Ilustrační foto
Červené Pečky - Třetí utkání na turnaji vČervených Pečkách sehrál čáslavský starší dorost. A po prohře spořadatelem, remíze kombinovaného týmu dorostu a béčka sKutnou Horou se konečně dočkal vítězství. Vyšlápl si na celek I. A třídy - Kouřim.

Čáslavský dorost si na turnaji připsal první výhru

Fotbal
Ilustrační foto.
Praha - Ve středu odpoledne sehráli fotbalisté FC Zenit Čáslav přípravné utkání střetím celkem Gambrinus ligy. Jablonci byli vyrovnaným soupeřem a trenér Frťala hodnotil zápas kladně.

Na hostování odejde Petričko a Wolf

Fotbal
Ilustrační fofo
Čáslav - Fotbalová rezerva Zenitu Čáslav sehrála třetí přípravné utkání před jarní sezonou v krajské I.A třídě. Soupeřem jí byl celek Heralce, který je účastníkem krajského přeboru Vysočina.

Rezerva Čáslavi pálila ostrými

Fotbal
Ilustrační foto
Praha - Druholigoví fotbalisté Zenitu Čáslav mají za sebou další přípravné utkání. Tentokrát se střetli na hřišti pražské Aritmy s ligovým Dynamem České Budějovice. A byla to hodně vydařená příprava.

Čáslav porazila ligové Budějovice

Fotbal
Ilustrační foto
Čáslav - Druhé přípravné střetnutí mají za sebou fotbalisté rezervy čáslavského Zenitu. A opět vítězné. Poté, co svěřenci trenéra Jiřího Antoše porazili FK Kolín, vyhráli vysoko nad týmem Habrů, který hraje I. B třídu.

Čáslav B nastřílela devět branek

Fotbal
Příprava: Čáslav - Varnsdorf 3:0, čtvrtek 14. ledna 2010
Čáslav - Na domácí umělé trávě ve středu v podvečer změřili síly fotbalisté Zenitu s Ovčáry (1:1) a hned druhý den si pozvali Čáslavští na stejné místo Varnsdorf. S tím měli hrát už v sobotu, ale díky počasí se nakonec duel konal až ve čtvrtek odpoledne.
32 fotografií

FOTO: Varnsdorf si odvezl tříbrankový příděl

Fotbal
Tomáš Poštulka
Čáslav - Po konci podzimní části soutěžeskončili v druholigové Čáslavi oba brankáři. Poroučet se musel jak Houdek, který se dle vyjádření manažera Zenitu Svobody provinil disciplinárně, tak i Valeš, který nepřesvědčil svoji kvalitou. Do jarních záchranářských bojů tak Čáslav půjde s novým brankářem – Tomášem Poštulkou.

Do Zenitu míří brankář Tomáš Poštulka

Fotbal
Fotbal II. liga: Čáslav - Zlín 2:3, neděle 15. listopadu 2009
Čáslav - Na začátku prosince skončil u druholigového čáslavského klubu asistent Oldřich Abrhám a na jeho místo hledal manažer Zenitu Martin Svoboda s trenérem Zdenko Frťalou novou tvář. Uvolněné místo obsadí od 1. ledna Ivan Kopecký.

Asistentem Frťaly bude v Zenitu Ivan Kopecký

Fotbal
Fotbal divize dorostu: st. dorost Čáslav - Pardubice B 0:1, sobota 24. října 2009
Čáslav - Divizní starší dorost Čáslavi zakončil podzimní část sezóny na 9.místě se 16 body a skóre 23:28. Podle slov trenérů Václava Vondry a Miroslava Zikmundy je to zklamání: „Předsezónní cíle jsme měli jiné, chtěli jsme být v první pětce a „kalit postupové vody“. Bohužel realita je jiná,“ začal hodnocení sezóny hlavní trenér.

Starší dorost Zenitu zůstal za očekáváním

Fotbal
Takhle to vše začalo! Výborný vstup do soutěže pokaždé nemusí znamenat v konečném účtování dobrý výsledek. To se potvrdilo i Čáslavi. Ta v 1. kole II. ligy přivítala Karvinou a porazila ji přesvědčivě 3:1, od té doby to šlo se Zenitem z kopce
Čáslav - Pouze Hlučín, Sparta Praha B a Vítkovice jsou na tom po podzimu hůře než čáslavský Zenit. Nejen proto musí přijít během zimní pauzy změna, která tým trenéra Frťaly posune do míst, kde ho chtějí fanoušci čáslavské kopané po veleúspěšné loňské sezoně vidět! „Pro mě a vedení je naše umístění zklamáním, ale věřím, že na jaře se maximálně vynasnažíme naše fanoušky potěšit,“ hlásí sebevědomě Zdenko Frťala.

Zenit se bude přes zimní pauzu otřásat v základech

Fotbal
Mladý módní tvůrce ZENIT - svazácká soutěž oděvních návrhářů. Mezi manekýnkami byly pouze amatérky - buď z podniků, škol nebo také tým organizovaný SSM - v něm začínala na mole také TOPMODELKA Pavlína Němcová (na snímku) a Eva Herzigová.
Liberecký kraj /VIDEO/ - První krůčky topmodelek nezačínaly na světově proslulých molech. Mimo Ústavu oděvní a bytové kultury (ÚBOK Praha), kde drželi veškeré módní dění pod palcem, se na přehlídky dostala děvčata z různých oděvních firem, kde ale většinou pracovala na jiné pozici.
8 fotografií

Proslulé topmodelky začínaly na svazáckém mole

Jablonecko