ŠTÍTEK: Zenit

Kouč Luboš Urban chystá pro duel s Čáslaví změny v sestavě. V Sokolově se na trávníku objevil Stanislav Tecl (ve žlutém). Naskočí i v dnešním utkání před domácími fanoušky?
Jihlava - Velké rozčarování zavládlo mezi jihlavskou fotbalovou veřejností po Sokolově, kde FC Vysočina dostal „bůra“. Žádný klídek nepanoval ani v kabině druholigového A-týmu.

FC Vysočina skládá reparát

Fotbal
Divize dorostu: Ml. dorost Čáslav - Nový Bydžov 1:2, sobota 26. září 2009
Čáslav - Mladší dorostenci čáslavského Zenitu hostili v dalším kole dorostenecké divize Kosmonosy. Nad těmi vedli už 2:0, ale přesto jim doma zůstal jen bod.

Dvoubrankové vedení neudrželi

Fotbal
Zdenko Frťala
Čáslav - Prohra se Sokolovem zlomila na čáslavské lavičce trenérovi Přemyslu Bičovskému vaz. Ten se musel kvůli neuspokojujícím výsledkům po devátém kole ze Zenitu odporoučet, na uvolněné místo usedl Zdenko Frťala.

Chabé výsledky stály trenéra Bičovského místo

Fotbal
Fotbal divize: St. dorost Čáslav - Jíčín 3:1, sobota 22. srpna 2009
Čáslav - Po domácí prohře v minulém kole s prvním týmem tabulky přijel do Vodrant aktuálně třetí Nový Bydžov. Povinnost velela čáslavským starším dorostencům doma bodovat, jenžeti počítali před utkáním hlavně ztráty – k dlouhodobě chybějícímu Hejnému se v týdnu přidali Král, Špičák a Růžička a se sebezapřením nastupovali Smetana a M. Výborný.

Čáslavský trenér Vondra byl nadmíru spokojen

Fotbal
Ilustrační fofo
Čáslav -Na fotbalové hřiště do Čáslavi zavítal první celek dorostenecké divize – rezerva Jablonce. Přes slibný úvod domácích starších dorostenců si nakonec fotbalovější hosté odvezli tři body. V kategorii mladších dorostenců vyhrála Čáslav.

Starší dorost Zenitu prohrál, mladší vydřel výhru

Fotbal
Pavel Ricka
Ostrava /ROZHOVOR/ - Dvaadvacetiletý obránce Zenitu Čáslav Pavel Ricka měl na tribuně v páteční 6. kola II. ligy nemálo příznivců. Není divu, vždyť sympatický blonďák je ve středočeském klubu na hostování z Baníku Ostrava. Po utkání byl ve zjevně dobré náladě. Nebylo se co divit, „jeho“ Zenit v Ostravě vyhrál.

Ricka je v Čáslavi spokojený, ale Baníku fandí dál

Fotbal
Ilustrační foto
Trutnov - Mladší žáci Zenitu na bodový zisk stále čekají. V Trutnově jim k němu chybělo jen pět minut.

Bod ztratili v závěru

Fotbal
ŽIŽKOVSKÁ TVRZ. Viktorka vyhrála oba domácí zápasy, v neděli porazila Čáslav. (Marcel Šťastný z FK Viktoria Žižkov (vpravo) a Tomáš Dubský z FC Zenit Čáslav).
Praha - Fotbalisté Viktorie Žižkov porazili v nedělním utkání 4. kola druhé ligy 1:0 tým Čáslavi, připsali si druhé vítězství v sezoně a posunuli se na páté místo tabulky. Na domácí půdě zůstávají nadále plně úspěšní.

Viktoria Žižkov zdolala gólem Koukala Čáslav

Fotbal
ŽIŽKOVSKÁ TVRZ. Viktorka vyhrála oba domácí zápasy, v neděli porazila Čáslav. (Marcel Šťastný z FK Viktoria Žižkov (vpravo) a Tomáš Dubský z FC Zenit Čáslav).
Žižkov– Fotbalisté Viktorie Žižkov porazili v dnešním utkání 4. kola druhé ligy 1:0 tým Čáslavi, připsali si druhé vítězství v sezoně a posunuli se na páté místo tabulky. Na domácí půdě zůstávají nadále plně úspěšní.

Viktoria Žižkov zdolala gólem Koukala 1:0 Čáslav

Fotbal
Čáslavský Jiří Vít (vlevo) bojuje o míč se střelcem jediné branky zápasu vlašimským Vladimírem Bálkem.
Čáslav - V neděli odpoledne se ve třetím kole II. ligy představila Čáslav podruhé domácím fanouškům. Na stadionu Pod Hrádkem hostil Zenit Graffin Vlašim, tým, který měl po dvou odehraných kolech pouze jeden bod za remízu 2:2 se Sokolovem. Jenže na stadionu Pod Hrádkem nečekaně, díky brance kanonýra Bálka, bral všechny body a slavil tak první výhru ve druhé fotbalové lize.

Vlašimský Graffin vybral čáslavskou tvrz

Fotbal
Fotbalisté Zlína ve dvojici proti soupeři
Zlín /VIDEO, FOTOGALERIE/ - Výtečný start do utkání, povedená první čtvrtina zápasu a pak až do konce obavy o hubené vítězství. Takový byl úvodní domácí duel ve druhé fotbalové lize z pohledu Tescomy Zlín, která po divoké remíze v Mostě udolala nejtěsnějším poměrem Čáslav.
12 fotografií

Zlínští fotbalisté doma udolali Čáslav

Fotbal
Tomáš Okleštěk - 1. FC Brno.
Brno, Čáslav – Přetlak ve fotbalové kabině 1. FC Brno odnesl defenzivní záložník František Schneider, který odchází na půlroční hostování do Příbrami. Brzy by ho mohl následovat vicemistr světa do dvaceti let Tomáš Okleštěk, který by mohl posílit druholigovou Čáslav.

Brněnský Okleštěk možná posílí Zenit

Fotbal
Příprava: Čáslav - Varnsdorf 0:0, středa 15. čevence 2009
Horky - Příprava na nadcházející ročník II. ligy je v Čáslavi v plném proudu. Zatím nejsilnější tým probíhající přípravy čekal na fotbalisty Zenitu v neděli na hřišti v Horkách u Mladé Boleslavi, kde se střetl celek Přemysla Bičovského s FK Baumit Jablonec.

Čáslav testuje další nové fotbalisty

Fotbal