ŠTÍTEK: zrcadlo

Zámek Karlova Koruna v Chlumci nad Cidlinou odstartoval novou sezonu. Úvodní den byl ve znamení koní ze stájí rodu Kinských i zámeckých paní.
Chlumec nad Cidlinou /FOTOGALERIE/ – Mává mrtvou myší, křičí, volá ho, zkouší všemožné. Jenže Čárlí pořád sedí na větvi. Ani se nehne. „Čárlí, pojď," snaží se sokolník přivábit káni, kterou vypustil. Jenže. Nic. „No, jednou se vrátil za čtrnáct dní," usměje se muž s copem.
6 fotografií

Chlumec otevíral zámeckou sezonu

Královéhradecký kraj
Domažlický klub pořádá slet ve Strýčkovicích.
Strýčkovice – Na Jana Korce, který tragicky zahynul kvůli technické závadě při letu rogalem u Strýčkovic, opět vzpomenou stejně jako každý rok jeho kamarádi. Stane se tak při tradiční akci, jíž je v pořadí už čtyřiadvacátý slet a zároveň už po šestnácté Memoriál Honzy Korce.

Připravují Memoriál Honzy Korce

Domažlicko
Ilustrační foto.
Zlínsko - České hity a evergreeny ze 60. a 70. let zazní zítra 25. dubna od 17 hodin v Kulturním a informačním centru v Tlumačově. S dvacítkou písní se tam v rámci zábavného odpoledne představí místní hudebně-dramatická skupina Návraty a tlumačovský účastník X- faktoru Miroslav Motál.

V Tlumačově bude Posezení s písničkou

Zlínsko
Vsetínští divadelníci ze souboru Zrcadlo na zkoušce hry Ryba ve čtyřech.
Vsetín - [FOTOGALERIE] Veselou formou pojatý morytát Ryba ve čtyřech připravují v těchto dnech členové vsetínského divadelního souboru Zrcadlo. Hru německých autorů Wolfganga Kohlhaase a Rity Zimmerové představí premiérově divákům 19. dubna v Lidovém domě ve Vsetíně.
10 fotografií

Divadlo Zrcadlo chystá Rybu ve čtyřech

Volný čas