Vyhrajte eknihy Nejděsivější místa české historie

Zúčastněte se soutěže a můžete vyhrát jednu z 5 elektronických knih Nejděsivější místa české historie.

Elektronické knihy – proč ano!

Eknihy se pomalu, ale jistě dostávají do povědomí veřejnosti a jejich popularita velmi rychle stoupá.

Není se čemu divit! Eknihy mají, na rozdíl od klasických knih, velké množství výhod. Mezi ně patří například fakt, že díky malým, skladným a cenově velmi dobře dostupným čtečkám máte desítky vašich nejoblíbenějších románů rychle po ruce.

Eknihy jsou navíc mnohem levnější než ohromné bichle z knihkupectví, neopoužívají se a nemusíte se bát, že byste je třeba zničili. Není třeba u sebe nosit ohromné tašky, do kterých se často klasické knihy ani nevejdou, protože čtečky jsou nyní velikostně velmi kompaktní a mají nadčasový design. Nejnovější typy čteček jsou šetrné ke zraku a text lze velmi dobře číst i na přímém ostrém slunci, což je další výhoda eknih oproti klasickým papírovým knihám.

K tomu všemu se navíc společnost eReading.cz (http://www.ereading.cz/cs/) – lídr na českém knižním trhu a jeden z největších prodejců eknih v České republice - nyní dokonce rozhodl zpřístupnit eknihy k zapůjčení již od 49 korun.

Jestliže tedy knihy hltáte po desítkách, čtete je jedním dechem a rádi se ke starším, již přečteným kouskům vracíte, není nic jednoduššího než si nahrát eknihy do svých čteček a pak se v teple domova, o obědových přestávkách nebo při cestování ve veřejné dopravě bavit se spolu s příhodami Haliny Pawlovské, snít o úžasném Christianovi Greyovi z 50ti odstínů šedi nebo se nechat unášet mrazivými atmosférami románů Jo Nesba.

Vyhrajte eknihy Nejděsivější místa české historie

Soutěž už byla ukončena

Soutěž byla ukončena.

Jsme na Facebooku

Speciály

Kvízy

Přihlášení k odběru newsletteru

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru a neuniknou vám žádné novinky z webu i časopisu National Geographic.