Top galerie

O Vánocích roku 2017 byl dům Steva Lanzilla v Tempe v Arizoně obležený hromadou nafukovacích Santů. Přes den byla celá sestava vyfouknutá. Za soumraku se u domu scházelo téměř stejně tolik kolemjdoucích, aby sledovali, jak se zplihlé postavičky ožívají.

Brzy ráno roku 2012 odstartuje výstřel z pistole v Las Vegas „Velký běh Santů“. Charitativní běh na 5 km získává peníze pro organizaci Opportunity Village (Vesničku příležitostí), která podporuje muže a ženy s vývojovými vadami.

Kovboj Kringle pózuje v roce 2016 v historickém Gruene v Texasu, než se vydá na slavnostní jízdu městem, aby rozsvěcel vánoční osvětlení, mával místním dětem a rozdával jim cukroví.

La La’s Little Nugget Bar v texaském Austinu je vyhlášený celoroční bohatou vánoční výzdobou.

Mojžíš, který rozděluje Rudé moře, byl v roce 2016 součástí vánoční výzdoby Santova ranče v texaském New Braunfelsu. Tato atrakce, kterou je možno projíždět autem, se chlubí 1,5 milionem světel a láká návštěvníky na texaské a biblické obrazy.

Dva návštěvníci baru převlečení za Ježíše Krista a Cindy Lou popíjejí a vyměňují si telefonní čísla během předvánočního setkání Santů ve Scottsdale v Arizoně v roce 2016.

Po pětikilometrovém Velkém běhu Santů v Las Vegas v roce 2012 si jeden osamělý Santa krátí čekání na večírek po závodě hrou kulečníku v restauraci Stoney’s Rocking Country Bar.

Sbírka klasických vánočních figurek firmy Empire Plastics osvětluje dvorek majitele domu v texaském University Parku u Dallasu v roce 2016.

Vánočně osvětlený Ford Pickup na Santově ranči v New Braunfelsu připadá fotografu Rieserovi téměř jako rekvizita ze sci-fi filmu Tron.

V roce 2016 pózuje majitelka domu Jennifer Houghtonová pod portrétem své rodiny ve výstřední zimní říši divů, která je jejím domovem v Highland Parku u Dallasu v Texasu. Jennifer má blog zaměřený na bytové dekorace a instagramový účet Turtle Creek Lane.

V roce 2016 pózuje majitelka domu Jennifer Houghtonová pod portrétem své rodiny ve výstřední zimní říši divů, která je jejím domovem v Highland Parku u Dallasu v Texasu. Jennifer má blog zaměřený na bytové dekorace a instagramový účet Turtle Creek Lane.

V roce 2016 měla Jennifer Houghtonová doma v Highland Parku velký vánoční stromek bohatě ověšený cukrovím, který jakoby vystoupil rovnou z pohádky.

Firma Sun Tint zabývající se tónováním oken měla v roce 2016 vánoční dekoraci v podobě Santy na saních na klasickém Lincolnu.

Zaměstnanec zalévá část z tisíců vánočních hvězd z rozlehlé vánoční výzdoby skleníku hotelu Bellagio v Las Vegas v Nevadě v roce 2011. Květinové sestavy vyplňují prostor v okolí vánočních symbolů.

Každý rok o Vánocích zdobí obyvatelé Austinu stromy podél dálnice Loop 360. V roce 2016 vzdával nápis „Hook’ Em Jesus“ (Naberte je na Ježíše) na jednom stromě poctu sloganu a ručnímu gestu University of Texas „Hook‘ Em Horns“ (Naberte je na rohy).

Zaměstnanec prodejce vánočních stromů Pacific Furs Tree Lot v roce 2011 „vločkuje“ strom v Glendale v Arizoně. Vločkování je proces postřiku stromu bílou přilnavou směsí, která připomíná čerstvý sněhový poprašek.

Osvětlený strom v poli u Route 290 poblíž Hye v Texasu o Vánocích roku 2016.

Zvětšit