více >>

Motoristická slavnost Legendy: Soutěžte o rodinné vstupné

Plánujete již teď, jak budete s rodinou trávit letní víkendy? Prožijte něco nevšedního a navštivte motoristickou slavnost Legendy, kde se vaše děti rozhodně nebudou nudit. Návštěvníky čekají další dva dny plné dechberoucích zážitků, nezapomenutelných akcí a skvělé zábavy. Neváhejte, odpovězte na soutěžní otázku, vyhrajte rodinnou vstupenku a staňte se součástí auto moto show Legendy.

Těšit se můžete na 750 automobilů, 350 motocyklů, řadu zahraničních a českých hvězd motorsportu, dětskou zónu, exhibiční jízdy, veteránské akce, umělecké a fotografické výstavy a bohatý doprovodný program.

Hlavními tématy letošního ročníku jsou kabriolety, čeká vás výběr 25 nejzajímavějších vozů tohoto typu včetně prvního SUV kabrioletu, novinky Range Rover Evoque Cabrio, dále závodní automobily značky Škoda – největší sbírka legendárního modelu 130RS (bude ke zhlédnutí až 15 originálních kousků!), anglické vozy a přehlídka těch nejzajímavějších značek (Lotus, Bentley, Jaguar, Rolls Royce či Aston Martin) a v neposlední řadě tematická prezentace s názvem 30 let Dakaru pod záštitou společnosti Tatra Trucks.

Těšit se můžete na 750 automobilů, 350 motocyklů, řadu zahraničních a českých hvězd motorsportu, dětskou zónu, exhibiční jízdy, veteránské akce, umělecké a fotografické výstavy a bohatý doprovodný program. To je jen stručný výčet toho, co můžete vidět a zažít na unikátní motoristické slavnosti Legendy.

Legendy se konají 11.–12. června 2016 v nádherném anglickém parku Psychiatrické nemocnice Praha-Bohnice.

O co hrajeme?

Dva z vás získají rodinné vstupné na Legendy. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Nápovědu najdete na www.legendy.cz nebo na Facebooku Legendy – automobilová slavnost.

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami. Pravidla soutěže najdete zde

Vyhrajte rodinné vstupné na Legendy

Soutěžit můžete od 28. května do 5. června 2016. Výherci: Jitka H., Praha 3 Ferdinand B., Praha 9

Soutěž byla ukončena.