ŠTÍTEK: televizní show

Letošní Akuna show v Přerově se nesla v duchu vzpomínek. Na pódiu na Masarykově náměstí se v neděli odpoledne vystřídaly známé osobnosti české hudební scény.
„Život běží vlastním tempem, loučíme se s prezidentem, trénuje už jinou partu, v nebi na divokou kartu. Nic už nebude, jak bylo, a nám se to poštěstilo, vzpomínati v této sloce na nejlepší týdny v roce..“ Těmito slovy vzdali hold nedávno zesnulé tenisové legendě - Petru Huťkovi - Miroslav Paleček a Ivo Jahelka v písni s názvem Přerovská 2024, která v neděli zahájila tradiční Akuna show na Masarykově náměstí.
53 fotografií

Petr Janda i Standa Hložek. Akuna show se nesla v duchu vzpomínek

Přerovsko
Oktagon 58 v Edenu: Vémola vs Végh.
Výjimečný sportovní zážitek, jenž se dá nepochybně přirovnat k těm největším světovým eventům. Slova chvály i velkého obdivu se nyní snáší na adresu Oktagonu MMA po historickém turnaji v pražském Edenu. Žlutočerná organizace si splnila další velký sen na své cestě, když zaplněnému fotbalovému stadionu nabídla úchvatnou show s doprovodným programem i dlouho očekávaným rozuzlením souboje Vémola vs. Végh.
45 fotografií

Teď už nás vidíte? Oktagon předvedl v Edenu velkou show s rappery i mistry světa

Ostatní sporty
Oktagon 58 v Edenu: Vémola vs Végh.
Téměř pět čekal Karlos Vémola na vysněnou odvetu s Attilou Véghem, který ho v listopadu 2019 tvrdě knokautoval. V sobotu na doposud největším turnaji Oktagonu se dočkal. Legendární český zápasník se svým slovenským sokem předvedl na závěr nabitého galavečera neuvěřitelnou bitvu, kterou zakončil škrcením a donutil svého soupeře odklepat. Po souboji sundal rukavice, ale konec kariéry definitivně nepotvrdil.
45 fotografií

Vémola se dočkal vysněné odplaty. Végha uškrtil ve druhém kole a sundal rukavice

Ostatní sporty
Dětský den v Blansku
První červnový víkend se v Blansku nesl v duchu oslav Mezinárodního dne dětí. V pátek začalo Středisko volného času Blansko (SVČ) s pestrou nabídkou aktivit, pokračovalo se sobotním celodenním programem pořádaným Kulturním střediskem města Blanska (KSMB) a nezapomnělo se ani na nedělní oslavy v Dolní Lhotě. Novinkou letošního roku bylo letní kino na baseballovém hřišti klubu Olympia Blansko, kde se promítalo na novém velkém plátně.
12 fotografií

FOTO: Den plný radosti a zábavy. Blansko oslavilo Mezinárodní den dětí

Čtenář reportér
Barmanskou show předvedl student druhého ročníku oboru hotelnictví.
/FOTO/ Dne prvního června se Integrovaná střední škola Slavkov u Brna zúčastnila oslav Dnů Slavkova, které se konaly v centru města. Tato každoroční událost přilákala stovky návštěvníků a naše škola měla čest se prezentovat na hlavním pódiu. Celý den byl naplněn pestrým programem, ale vrcholem pro nás bylo vystoupení studenta druhého ročníku oboru hotelnictví, který předvedl barmanskou show.
2 fotografie

Barmanská show na Dnech Slavkova. Student předvedl své schopnosti

Čtenář reportér
Poslední květnová sobota v Borohrádku plná zábavy se vydařila.
/OBRAZEM/ Tradiční Dětský den a Májové odpoledne, které letos dospěly do svého devatenáctého ročníku, připadly na sobotu 25. května. Pořádající město Borohrádek tuto nejvýznamnější kulturní akci připravuje mnoho měsíců dopředu a je to pak o čekání na předpověď počasí, aby všechny ty přípravy, co této velké akci předcházejí, nevyšly nazmar.
44 fotografií

Dětský den a Májové odpoledne 2024 v Borohrádku nabídly pestrý program

Čtenář reportér
Jiří Boula.
/ROZHOVOR/ Dvakrát ze čtyř zápasů v nadstavbě chyběl. Nejprve kvůli taktickému tahu trenéra Pavla Hapala na Slavii, poté o víkendu v Plzni kvůli osmé žluté kartě. Pro klíčový duel se Slováckem (neděle 16 hodin) je však záložník Jiří Boula připraven a neměl by scházet v sestavě Baníku, jemuž jde o návrat Ostravy do evropských pohárů po 14 letech. „Uděláme pro to maximum,“ slíbil pětadvacetiletý středopolař v rozhovoru pro Deník, v němž se ke svému karetnímu rekordu vyjádřil. A co čeká od duelu se Slováckem? A jak si užil nedávnou účast v show TIKI-TAKA?
66 fotografií

Opora Baníku o Slovácku i kartách: Hraju na hraně! Co Hapalův tah na Slavii?

FORTUNA:LIGA
Družecká šlápota v roce 2022 byla jubilejní. Dorazily stovky účastníků.
/FOTOGALARIE, VIDEO/ Víkend je na Kladensku nabitý akcemi všeho druhu. Ti nejmenší se mohou těšit na první dětské dny, velké oslavy čekají poštovické hasiče a u rybníka ve Studeněvsi se konají dětské rybářské závody. Milovníci aktivního odpočinku mohou vyrazit na Družeckou šlápotu nebo oslavit v Plchově první výročí naučné stezky. Nejen pro táty se syny bude traktoriáda na motokrosové trati u Třebíze, na Sletišti se chystá Den dětského úsměvu a to stále není všechno. Stačí se jen vybrat.
40 fotografií

Kam vyrazíte o víkendu? Koná se festival, traktoriáda, šlápota i dětské dny

Volný čas
Petr Švancara se stal po fotbalové kariéře úspěšným moderátorem a bavičem.
I když svého času patřil mezi výrazné tváře české fotbalové scény, możná paradoxně známější a víc na očích je nyní, skoro deset let po konci kariéry. Bývalého brněnského fotbalisty Petra Švancary je plno. Pravidelně se objevuje v televizních pořadech, svou tvář propůjčuje nejrůznějším akcím a reklamám a v posledním roce objíždí republiku také se svou show. O životě po kariéře mu nyní vychází kniha s názvem Já su já, kterou pokřtil v Brně a Praze. „Možná mě zná víc lidí než dřív proto, že svět je díky sociálním sítím a Instagramu rychlejší. Taky hodně pracuju v televizi a určitě mě posunulo, že jsem účinkoval v reality show Survivor," shrnul v rozhovoru pro Deník Rovnost nyní šestačtyřicetiletý bavič.
10 fotografií

Bavilo by mě jednou mít show jako Kraus nebo Šíp, říká Švancara. Co ho trápí?

Fotbal
Festival Let It Roll nabídne obří podívanou hned na úvod. Foto: archiv pořadatelů
Patrně největší festival drum´n´bassové hudby na světě zveřejňuje novinky ohledně letošního ročníku. Ten se uskuteční na milovickém letišti v termínu od 1. do 3. srpna. Nabízíme přehled největších hvězd, které dorazí se svojí hudební produkcí i novinky týkající se úvodní vizuální show, která bude patřit jako vždy k vrcholům celého festivalu.
7 fotografií

Pódium jako futuristická vesmírná základna. Milovický festival chystá překvapení

Volný čas