Den příznivců fotografie: Fotoexpo 2015

Třetí ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO zahajuje v sobotu 17. října 2015 v Národním domě na Vinohradech.Už teď se můžete těšit na novinky z oblasti fotografie, tisku, příslušenství a ukládání dat, na workshopy, besedy a semináře. Vystavovatelé předvedou to nejžhavější ze svého portfolia, odborníci vás seznámí se speciálními fotografickými technikami a velká jména fotografického světa vás nenechají na pochybách, že jste se ocitli v exkluzivní společnosti.

Staňte se fototalentem letošního roku!
Staňte se fototalentem letošního roku!
Zdroj: Fotoexpo

I tento rok je součástí doprovodného programu velká fotografická soutěž Fototalent 2015. Základní kolo soutěže bude probíhat od 1. 6. 2015 do 31. 8. 2015. Ukončení příjímání soutěžních fotografií je 31. 8. 2015 o půlnoci.

Vybrali jsme pro vás tři velká témata: 

V ulicích - ulice poskytují nepřeberné množství neopakovatelných situací. Rozhodující okamžiky, koloběh života, detaily a proměny prostoru kolem vás. Z toho všeho může vzniknout originální fotografie.Láska - láska má mnoho podob a právem je tak jedním z nejpopulárnějších námětů.  Téma lásky přímo vybízí k zachycení radosti, citu, úsměvů, chvil a fotografií, na které se nezapomíná.

Adrenalin - co všechno pro vás může být adrenalinovým zážitkem? Pohyb, rychlost, strach, nadšení nebo pokořená výzva? Jedinečné adrenalinové zážitky na vašich fotografiích.Detailní harmonogram, podmínky a postup jak přihlásit své fotografie najdete na webových stránkách www.fotoexpo.cz.

Buďte kreativní, buďte jedineční. Fotoexpo bude pro příznivce fotografie opět výjimečným dnem.