Je to venku!

Co? Jarní venkovní fitko nebo chcete-li tělocvična, vitamín D, svěžest, vůně, barvy, pohyb… Květiny vykvétají navzdory veškerým omezením a motýli přelétají svobodně hranice okresů i krajů bez jakýchkoli dokumentů. Venku se dýchá volně a ptačí písně navozují pocit klidu a míru, přestože jimi pěvci vyhlašují válku o území. Pravda, občas do toho všeho ještě trochu zasněží, ale to je taková legrační povinnost aprílového počasí, které to tento rok možná poněkud přehání.

Zdroj: Redakce

Můžeme se s trochou nadhledu a optimismu uklidňovat, že se doplňují hladiny podzemních vod, na jejichž nedostatek jsme poslední dva roky hodně žehrali.

Dejte jen pozor, ať při poetickém pozorování a nasávání krás a rozmarů přírody nezakopnete a zcela prozaicky si nevymknete hlezno nebo neodřete koleno. Byla by to škoda. Vždyť hřejivé přírodní uvolnění všichni tolik potřebujeme!

WobenzymWobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užitíZdroj: Redakce

Pokud se vám ale už něco přihodilo a nožka uklouzla, řešíte následkem toho odřeniny, pohmožděniny nebo nedejbože zlomeniny, dopřejte svému tělu pomoc prostřednictvím léku Wobenzym, který zrychlí hojení, omezí otok a vrátí vás rychleji do kondice. První dávku tablet si nasaďte co nejdříve po úrazu nebo s první pevnou stravou po operaci po domluvě s ošetřujícím lékařem. Medikaci si přečtete na příbalovém letáku nebo více na www.wobenzym.cz.

Wobenzym je tradiční lék z přírodních zdrojů k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.