Hrajte o elektronické průvodce po východě i západě USA

Celkem 10 výherců má šanci získat průvodce Západ USA – Národní parky v hodnotě 448 Kč a Východ USA v hodnotě 499 Kč. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít štěstí.

Magické jezírko v parku Yellowstone.  FOTO: Thinstock
Magické jezírko v parku Yellowstone. FOTO: Thinstock
Zdroj: archiv

Západ USA – Národní parky

Průvodce Západ USA – Národní parky patří do početné skupiny světoznámých bedekrů nakladatelství Rough Guides, které jsou proslulé svým mimořádným záběrem a rozsahem a současně přesností, aktuálností a také poutavým stylem. Aktualizované vydání průvodce přináší množství informací o nejznámějších přírodních skvostech této rozlehlé oblasti, jako jsou národní parky Yosemite, Sequoia, Yellowstone, Grand Canyon a mnohé další. Informuje také o známých amerických velkoměstech na pacifickém pobřeží od Seattlu přes San Francisco a Los Angeles až po San Diego.

 

Východ USA

Průvodce je rozdělen do osmi kapitol podle regionů, s popisem památek a přírodních krás. Najdete zde také mapky a aktuální informace o ubytování, stravování, kultuře a dopravním spojení. V závěrečných Souvislostech se dočtete o podrobnosti o dějinách USA, o významných osobnostech a dílech, kterými Spojené státy přispěly ke světové kultuře. Průvodce ocení zejména cestovatelé, kteří se chtějí po zemi „neomezených možností“ pohybovat samostatně, ale využijí ho též organizovaní turisté, kteří si díky zajímavým tipům odnesou ze země ještě více zážitků.