Kdopak se to dívá?

Vyhrajte smartphone Honor 5X s National Geographic Česko!

Zeptáte-li se lidí, k čemu zvířatům slouží oči, řeknou vám: Ke stejnému účelu, k jakému slouží lidem. Ale není to pravda. Odpověď na tuto otázku hledali spolupracovníci National Geographicu několik let a nyní ji sdělují světu.

Dozvíte se ji v březnovém čísle, které vychází 11. 3. 2016. Funkci očí ale nechme nyní stranou, všimli jste si, jak různorodý ve zvířecí říši může tento orgán být? Tolik barev, tvarů a velikostí!

Zaměřte se s námi na patnáct krásných očí v naší fotogalerii a zkuste uhodnout, kdo se jejich prostřednictvím dívá na svět! Podaří se vám uhodnout všechny? Pak máte šanci vyhrát jeden ze tří smartphone Honor 5X! Výhercem se stane 250., 500. a 750. soutěžící, který správně odpoví na všechny otázky soutěže.

Nový chytrý telefon Honor 5X se vyrábí ve zlaté, stříbrné a šedé barvě, což mu spolu s kovovým provedením zařízení zaručuje elegantní vzhled. Honor 5X má dva velmi kvalitní fotoaparáty se spoustou kreativních funkcí, se kterými pořídíte ty nejlepší snímky a videa, a to nejen na vašich cestách.

Nápovědu najdete v březnovém čísle National Geographic Česko, které vychází 11. 3.

Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami. Pravidla soutěže najdete zde.

Záleží na tom, kdo se dívá!

Rozpoznejte komu patří fotografie očí ve fotogalerii na začátku článku a vyhrajte smartphone Honor 5X. Soutěžit můžete od 29. února do 31. března 2016. Výherci: Gabriela F., Praha 10 Jana S. Liberec 25 Jana B. Praha 6

Soutěž byla ukončena.