Vyhrajte pobyt v luxusním hotelu v Tyrolsku!

Soutěžte s National Geographic a vyhrajte tři pohádkové noci se snídaní pro dvě osoby v pětihvězdičkovém hotelu v nádherné přírodě uprostřed Tyrolska!

Pětihvězdičkový hotel Princess Bergfrieden se nachází v rodinném a přátelském olympijském regionu Seefeld.
Pětihvězdičkový hotel Princess Bergfrieden se nachází v rodinném a přátelském olympijském regionu Seefeld.
Zdroj: Archiv

Hotel Princess Bergfrieden***** v tyrolském Seefeldu (Rakousko) je malý luxusní hotel s dvanácti apartmány, které byly navrženy s péčí, splňující všechny moderní požadavky. V kombinaci s proslulou tyrolskou stylovou tradicí a s moderním designem belgického architekta Vittoria Simoniho, se staré i nové prvky spojily v dokonalou harmonii. Bohatá dřeva v kombinaci s moderními detaily vytváří teplou a útulnou atmosféru, takže se všichni cítí jako doma. Hotel Princess Bergfrieden nabízí svým klientům odpočinek, respektuje jejich soukromí a je vhodný pro děti. Kromě nádherných luxusních apartmá nabízí i plavecký bazén, bar a salonek s krbem.

V létě si můžete vychutnat golf na jednom z nejkrásnějších evropských golfových hřišť v Golfclubu Seefeld-Wildmoos, které se nachází v kopcovitém terénu poblíž vesničky Mösern (cca 2,5km od Seefeldu). Navíc Seefeld i celý Olympijský region nabízí rozmanitost zajímavých míst a turistických tras, vedoucích rozsáhlými hřebeny i náhorními plošinami. Můžete obdivovat proslulé alpské krávy a vychutnat si jedinečné pohledy na drsné horské formace.

Hosté si mohou kromě golfu zahrát squash, tenis (vnitřní i venkovní kurty), projet se na horském kole či raftu, nebo třeba zdolat některou z okolních hor. 

Součástí hotelových služeb je i útulná jídelna (bufetové snídaně), vinný sklep, DVD půjčovna v hotelu, prostorná herna s DVD a CD přehrávačem, stolní fotbal, jukebox a sedadla/pytle, velká zahrada s posezením, prostorná sluneční terasa, parkování u hotelu, úschovna golfového vybavení, 30% sleva green fee na golfovém hřišti Seefeld-Wildmoos, 30% sleva na green fee na 9-ti jamkové hřiště Golf Academy Seefeld, 15% sleva na Golf golfové kurzy Akademie Seefeld naproti Hotel Princess, zdarma jízdní kola v létě, Wi-Fi / bezdrátový internet v celém hotelu, wellness: vyhřívaný krytý bazén se saunou tryskového proudu a parní sauna, lehátka a deky, denní výměna ručníků a denní úklid pokoje, koupelové pantofle a župany aj.

Hotel Princess Bergfrieden***** se nachází v rodinném a přátelském Olympijském regionu Seefeld, který bývá právem označován jako vysokohorské klimatické lázně. Seefeld i okolí má dlouhou lyžařskou i rekreační tradici. Dostavba osmi luxusních horských apartmánů pod názvem Mountain Residences***** je již hotova. Luxusní apartmán si může pořídit kdokoliv a v době, když jeho majitel nebude pobývat v Seefeldu, hotel bude apartmán pronajímat a majitel tak bude během své nepřítomnosti vydělávat peníze. Dobrá investice, že?

Hotel & Mountain Residences Princess Bergfrieden***** Milserstraße 274
A-6100 Seefeld in Tirol
Tel.: +43-5212-2557
E-Mail: info@princessbergfrieden.com
www.princessbergfrieden.com

Soutěž:

Nyní máte jedinečnou šanci vyhrát tři pohádkové noci s polopenzí pro dvě osoby v pětihvězdičkovém hotelu v nádherné přírodě uprostřed Tyrolska! Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a mít trochu štěstí. Nápovědu najdete zde.

Soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.