Vyhrajte pobyt v tyrolském pětihvězdičkovém hotelu

Hotel Princess Bergfrieden v tyrolském Seefeldu je malý luxusní hotel s dvanácti apartmány, které byly navrženy s péčí, splňující všechny moderní požadavky. Jeden výherce získá pobyt v úžasném hotelu. Stačí správně odpovědět na otázku v našem kvízu.

Hotel Princess Bergfrieden v tyrolském Seefeldu
Hotel Princess Bergfrieden v tyrolském Seefeldu
Zdroj: archiv

V kombinaci s proslulou tyrolskou stylovou tradicí a s moderním designem interiéru belgického architekta Vittoria Simoniho, staré i nové prvky se spojily v dokonalé harmonii. Bohatá dřeva v kombinaci s moderními prvky vytváří teplou a útulnou atmosféru, takže se všichni cítí jako doma. Hotel Princess Bergfrieden je hotel, nabízející odpočinek, respektující soukromí svých klientů a je vhodný pro děti. Kromě nádherných luxusních apartmá nabízí hotel i plavecký bazén, bar a salonek s krbem.

V létě si můžete vychutnat golf na jednom z nejkrásnějších evropských golfových hřišť v Golfclubu Seefeld-Wildmoos, který se nachází v kopcovitém terénu poblíž vesničky Mösern (cca 2,5km od Seefeldu). Navíc Seefeld i celý Olympijský region nabízí rozmanitost zajímavých míst a turistických tras, vedoucích rozsáhlými hřebeny i náhorními plošinami. Můžete obdivovat proslulé alpské krávy, vychutnat jedinečné pohledy na drsné horské formace.

Pro naše sportovní hosty nabízíme kromě golfu možnost zahrát si squash, tenis (vnitřní i venkovní kurty), jízdu na horském kole, rafting, horolezectví a mnoho dalších.

Součástí hotelových služeb jsou i útulná jídelna (bufetové snídaně), vinný sklep, DVD půjčovna v hotelu, prostorná herna s DVD a CD přehrávačem, stolní fotbal, jukebox a sedadla/pytle, velká zahrada s posezením, prostorná sluneční terasa, parkování u hotelu, úschovna golfového vybavení, 30% sleva green fee na golfovém hřišti Seefeld-Wildmoos, 30% sleva na green fee na 9-ti jamkové hřiště Golf Academy Seefeld, 15% sleva na Golf golfové kurzy Akademie Seefeld naproti Hotel Princess, zdarma jízdní kola v létě, Wi-Fi / bezdrátový internet v celém hotelu, vyhřívaný krytý bazén se saunou tryskového proudu a parní sauna, lehátka a deky, denní výměna ručníků a denní úklid pokoje, koupelové pantofle a župany aj.

Hotel Princess Bergfriedense nachází v rodinném a přátelském Olympijském regionu Seefeld, který bývá právem nazýván vysokohorské klimatické lázně. Seefeld i okolí má dlouhou lyžařskou i rekreační tradici. Letní sezóna zde začala 1.června a končí 22. září. Zimní otevření je plánováno na 12. prosince 2014