Zdravá svačinka na cesty? Vyhrajte müsli tyčinky FIT

Soutěžte s National Geographic a vyhrajte dárkový balíček v hodnotě 300 Kč od společnosti ÚSOVSKO FOOD Klopina s výběrem chutných a vyvážených müsli tyčinek Fit a novinkami Fit POPCORN a Fit Sušené jablečné kostičky. Ideální svačinka na cesty.

Müsli tyčinky, ideální na cesty.
Müsli tyčinky, ideální na cesty.
Zdroj: Archiv

Müsli tyčinky Fit patří dlouhodobě k nejoblíbenějším cereálním pochoutkám na českém trhu. Součástí každého soutěžního balíčku je výběr 24 chutných tyčinek napříč celým spektrem, které společnost ÚSOVSKO FOOD Klopina přináší na trh. Ať už se jedná o Fit Nature vyrobenou podle nejmodernějších výživových trendů, ovocné bomby Fit Fruit či Fit Fruitík nebo lahůdku v biokvalitě Fit Bio - přesvědčíte se o tom, že zdraví prospěšné může být i chutné. Fit je skvělou a praktickou svačinkou s kvalitními cereáliemi a chutným sušeným ovocem, kterou máte vždy po ruce.

Součástí balíčku jsou i dvě absolutní novinky - tyčinka Fit POPCORN z kukuřičných pukanců a Fit Sušené jablečné kostičky, které mají široké využití i v domácí kuchyni. Fit POPCORN je svým způsobem unikátní a výjimečná. Na rozdíl od klasických müsli tyčinek totiž nabízí neotřelou kombinaci oblíbeného kukuřičného popcornu, sušeného ovoce 4 druhů a kakaové či jogurtové polevy. Je jako svěží vítr ve vodách běžných sladkostí. Jejím základem jsou kukuřičné pukance připravené v horkovzdušné troubě bez použití oleje, a tak se nemusíte bát o zdravý životní styl. Tyčinka má navíc vysoký obsah vlákniny, která mám mnoho zdravotních benefitů.

FIT Popcorn

Fit Sušené jablečné kostičky

Denní potřebu vlákniny Vám pomohou doplnit i Fit Sušené kostičky. Jsou vyrobeny šetrným sušením ze 100% českých jablek při maximálním zachování všech výživových hodnot. Jsou vysoce chutné a krásně křupavé. Nejedná se o žádné sušárenské zbytky, k výrobě 100 g kostiček je potřeba plný jeden kilogram čerstvých jablek. Každý z nás by měl denně sníst alespoň jedno jablko pro dobré zdraví, noste si to své vždy po ruce ve formě Fit Sušených jablečných kostiček.

Další informace naleznete na: www.tycinkafit.cz a na Facebooku Fit müsli tyčinka

Tato soutěž se řídí všeobecnými marketingovými podmínkami.