ŠTÍTEK: Ledové království

Titanic i Harry Potter. Hity filmové hudby zazní ve Zlíně pod širým nebem.
Charitativní koncert Movie Night – Filharmonie pod širým nebem se uskuteční v úterý 18. června od 20 hodin. Na platformě 14|15 Baťova institutu zazní v podání Filharmonie Bohuslava Martinů známé melodie z filmů Superman, Jurský park, E. T. Mimozemšťan, Harry Potter, Forest Gump, Titanic, Ledové království, Aladin a další.

Titanic i Harry Potter. Hity filmové hudby zazní ve Zlíně pod širým nebem

Zlínsko
Ilustrační foto.
/VIDEO/ Fotbalový klub v Čáslavi se připojil do úspěšného projektu UEFA Playmakers. Ten je určen pro dívky od 5 do 8 let, které zábavným způsobem přenese do světa fotbalu. Dívky se budou s fotbalem seznamovat prostřednictvím příběhů Walta Disneyho. První lekce startujte v pondělí 22. dubna v 17 hodin ve sportovním areálu Vodranty v Čáslavi.
65 fotografií

Unikátní projekt v Čáslavi přenese malé dívky zábavným způsobem do světa fotbalu

Čtenář reportér
Divadlo Star připravilo pro rodiny s dětmi muzikál Království z Ledu.
V Městském divadle v Žatci zářila 16. března půvabná Elsa, praštěná Anna, srandovní sněhulák Olaf a mnoho dalších pohádkových postav ze známého snímku Ledové království. Divadlo Star totiž připravilo pro rodiny s dětmi muzikál Království z Ledu, který je na námět již zmíněného filmu. Nechyběly známé písničky a choreografie, které diváci z Ledového království znají.
14 fotografií

V Městském divadle Žatec měl premiéru největší rodinný muzikál v Česku

Čtenář reportér
Výhledy na Teplicku.
Úžasné pohledy zachytila fotoaparátem Petra Krupičková z Dubí na Teplicku. Zimní výhledy z Pramenáče. Přes Komáří vížku směrem na Ještěd na Liberecku a v pozadí vystupujícími Krkonošemi. Za dobré viditelnosti můžete z vrcholů Teplicka dohlédnout až na Sněžku. A to v zimě i v létě, jak ukazují fotografie, které nám zapůjčila pro zveřejnění paní Petra.
26 fotografií

FOTO: Tohle drtí Facebook na severu. Zimní Komárka, Ještěd, Sněžka v jedné linii

Liberecko
Divadlo Beze Jména
/VIDEO/ Mrazík, Jak se žilo před sametovou revolucí, Ať žijí duchové, Princezna ze mlejna, ale také Ledové království nebo Anděl páně. To je jen malý výčet z hojného počtu divadelních představení, se kterými se bystřické Divadlo Beze Jména již léta představuje publiku. Vtipná vystoupení plná hudby a písniček nezná v Bystřici a jejím okolí jen málokdo. Jak taky ne, když Divadlo Beze Jména, které působí jako samostatný spolek při Základní umělecké škole Bystřice nad Pernštejnem, slaví letos už patnácté narozeniny.
11 fotografií

Mrazík i Anděl páně. Dětské divadlo z Bystřice často předčí filmový originál

Volný čas
Mikina odkazující na youtubera Portyho.
Dinosaurus, Minecraft, youtuber, Marvel, Spiderman, psi, kočky i žralok. A barvy? Růžová, fialová, modrá zelení i maskáčový vzor. Těch dětských „lásek“ jsou mraky. Pokud ještě máte dítě ve věku, že mu můžete koupit oblečení podle vašich představ, radujte se. Brzy tenhle pocit zmizí a váš potomek bude jasně dávat najevo, co by si přál. Co chce. Co musí mít! A vy budete často koulet očima na důkaz, že nechápete.
5 fotografií

Oblečení s dinosaurem nic nepokazí. Dětská přání jsou ale různorodá

Rady, tipy