ŠTÍTEK: střecha

Opilý řidič obrátil auto na střechu mezi Novou Hospodou a Čečkovicemi.
Pořádnou dávkou alkoholu posilněn vyrazil na cestu v noci ze soboty 22. června na neděli jednašedesátiletý řidič. Jízdu však nezvládl a mezi Novou Hospodou a obcí Čečkovice sjel do příkopu a následně obrátil auto na střechu. Vzhledem k tomu, že nadýchal 2,12 promile, měl skutečně štěstí, že z nehody vyvázl pouze s lehčím zraněním. Na místo vyjížděly všechny složky IZS.
3 fotografie

Opil se a vyrazil na cestu k Čečkovicím. Nedojel, skončil na střeše

Nehody
Gymnázium Lanškroun
V podkroví jihovýchodního křídla Gymnázia Lanškroun proběhne v letních měsících rozsáhlá rekonstrukce stropní konstrukce, která byla nutná kvůli havarijnímu stavu stropu zjištěnému během rekonstrukce střechy. Kromě výměny stropních trámů dojde také k zateplení stropní konstrukce a instalaci protipožárního sádrokartonového podhledu. Celková cena této části rekonstrukce je téměř 8 milionů korun.

Gymnázium v Lanškrouně se dočká nové střechy

Čtenář reportér
Zásah hasičů v Celetné ulici.
V Celetné ulici poblíž Staroměstského náměstí hořel půdní prostor jednoho z domů. Na místo vyrazili pražští hasiči společně s policisty, kteří evakuovali osoby z vedlejších budov. Asistoval jim i záchranářský speciál Fénix s lékařským inspektorem. Podle prvotních zjištění policistů vznikl požár nedbalostním jednáním při rekonstrukci domu.  
45 fotografií

Požár v centru Prahy: V Celetné ulici hořela střecha, na místě byl speciál Fenix

Krimi
Čeští hokejisté oslavili mistrovský titul na Staroměstském náměstí
Staroměstské náměstí v Praze v pondělí odpoledne ovládla hokejová euforie. Čeští mistři světa přivezli mezi fanoušky pohár pro vítěze šampionátu a všichni se příznivcům představili na připraveném pódiu i na střeše autobusu. Panovala výborná nálada, šampaňské i pivo teklo proudem, hráči tancovali, zpívali a dopřáli si i vítězný doutník. „To je to, co jsem si vždycky přál, když jsem byl malý kluk a hrál jsem si na ulici před barákem,“ přiznal obránce Radko Gudas.
91 fotografií

Mistři se radovali na střeše autobusu i na pódiu. Namol jsme všichni, řekl Nečas

Hokej