Soutěž o balíček ORION a stylovou piknikovou tašku.

Vyhrajte balíček tyčinek ORION a vychutnejte si kousek svého ráje i tyčinkou Margot a stylovou letní piknikovou taškou.

ORION taška piknik
ORION taška piknik
Zdroj: archiv

Díky krásnému počasí, které se čím dál více projevuje nad celou republikou, si snad všichni začínají představovat svou ideální dovolenou v ráji. Ačkoliv ve většině z nás vyvolá slovo ráj představu exotického ostrova, nebo přímo biblický Eden, tak není obtížné nalézt svůj vlastní ráj přímo za humny.

Ať se jedná o severočeské hory, nebo jihomoravské vinné sklípky, náš osobní ráj si můžeme vychutnat kdekoliv a to třeba i za pomoci oblíbené tyčinky Margot, letos s příchutí manga.
Staňte se jedním ze šťastných výherců balíčků tyčinek ORION včetně nových Margot s chutí manga a stylové piknikové tašky a společně si vychutnejte kousek svého ráje kdykoliv a kdekoliv.

Čím dál slunečnější počasí nás všechny směle zve na výlety, k vodě, nebo kulturou a tím nabízí příjemný zážitek s nádechem ráje. Vychutnat si opravdovou rajskou atmosféru může každý po svém. Ať se jedná o luxusní zájezd do tropů, výlet do blízkého hradu, zámku, na oblíbené koupaliště, nebo posezení na zahrádce v oblíbeném křesle, každý si může užít svůj vlastní kousek ráje i s tyčinkou Margot, letos s chutí manga.
Vyhrajte balíček tyčinek ORION včetně nové Margot s chutí manga a piknikovou tašku a oslaďte si tak svůj rajský zážitek.