Vyhrajte eknihy Nejděsivější místa české historie

Zúčastněte se soutěže a můžete vyhrát jednu z 5 elektronických knih Nejděsivější místa české historie.

Zdroj: archiv

Elektronické knihy – proč ano!

Eknihy se pomalu, ale jistě dostávají do povědomí veřejnosti a jejich popularita velmi rychle stoupá.

Není se čemu divit! Eknihy mají, na rozdíl od klasických knih, velké množství výhod. Mezi ně patří například fakt, že díky malým, skladným a cenově velmi dobře dostupným čtečkám máte desítky vašich nejoblíbenějších románů rychle po ruce.

Eknihy jsou navíc mnohem levnější než ohromné bichle z knihkupectví, neopoužívají se a nemusíte se bát, že byste je třeba zničili. Není třeba u sebe nosit ohromné tašky, do kterých se často klasické knihy ani nevejdou, protože čtečky jsou nyní velikostně velmi kompaktní a mají nadčasový design. Nejnovější typy čteček jsou šetrné ke zraku a text lze velmi dobře číst i na přímém ostrém slunci, což je další výhoda eknih oproti klasickým papírovým knihám.

K tomu všemu se navíc společnost eReading.cz (http://www.ereading.cz/cs/) – lídr na českém knižním trhu a jeden z největších prodejců eknih v České republice - nyní dokonce rozhodl zpřístupnit eknihy k zapůjčení již od 49 korun.

Jestliže tedy knihy hltáte po desítkách, čtete je jedním dechem a rádi se ke starším, již přečteným kouskům vracíte, není nic jednoduššího než si nahrát eknihy do svých čteček a pak se v teple domova, o obědových přestávkách nebo při cestování ve veřejné dopravě bavit se spolu s příhodami Haliny Pawlovské, snít o úžasném Christianovi Greyovi z 50ti odstínů šedi nebo se nechat unášet mrazivými atmosférami románů Jo Nesba.