ŠTÍTEK: Arsenal FC

ČFL, skupina B: Chlumec nad Cidlinou (červenobílí) - Česká Lípa.
/GALERIE, SESTŘIH/ Závěrečné kolo ČFL dopadlo pro fotbalisty Chlumce nad Cidlinou vítězně, přestože o přestávce domácího duelu s českolipským Arsenalem ztráceli na soupeře dvě branky. Třemi góly po změně stran se ale zasloužili o skvělou výsledkovou otočku. Nepovedenou druhou polovinu sezony (na jaře byl bodově horší jen Jablonec B) tak zakončili na deváté příčce.
24 fotografií

FOTO, VIDEO: Mizerné jaro Chlumec zakončil parádním obratem proti Arsenalu

Fortuna ČFL + MSFL
Krajský fotbal - ilustrační foto.
Napětí a adrenalin na všech úrovních fotbalových soutěží v těchto dnech roste. Ještě aby ne, když se blíží závěr sezony, který rozhodne nejen o postupujících a s tím spojených oslavách, ale i záchraně nebo smutku ze sestupu. Deník zmapoval aktuální stav a naznačil možné sestupové scénáře, které budeme po každém víkendu a vývoji aktualizovat.  

ANALÝZA: Fotbalové postupy a sestupy. Kolik týmů bude padat z I.A třídy?

Fotbal
Pohár LKFS Pěnčín - Česká Lípa
Ve středu 12. června hostí stadion Střelnice finálové utkání Poháru LKFS mezi Pěnčínem a Českou Lípou B. Výkop zápasu je v 18 hodin. Diváci uvidí souboj mezi FC Pěnčín a FK Arsenal Česká Lípa B. Po 90 minutách bude vítěz Poháru LK jasný.

Adam Pelta: Pohár je pro nás vrchol sezóny

Kraje
Krajský fotbal - ilustrační foto.
Napětí a adrenalin na všech úrovních fotbalových soutěží v těchto dnech roste. Ještě aby ne, když se blíží závěr sezony, který rozhodne nejen o postupujících a s tím spojených oslavách, ale i záchraně nebo smutku ze sestupu. Deník zmapoval aktuální stav a naznačil možné sestupové scénáře, které budeme po každém víkendu a vývoji aktualizovat.

ANALÝZA: Fotbalové postupy a sestupy. Kdo to má nahnuté a kdo už slaví?

Kraje
Fotbalisté Manchesteru City jsou podesáté mistry anglické ligy
Fotbalisté Manchesteru City jsou podesáté mistry anglické ligy. Domácím vítězstvím 3:1 nad West Hamem stvrdili v posledním kole zisk čtvrtého titulu v řadě, což se svěřencům Pepa Guardioly podařilo v historii Premier League jako prvním. Tomáš Souček a Vladimír Coufal odehráli za poražené celé utkání. Tým City udržel dvoubodový náskok před Arsenalem, který porazil Everton 2:1.

Rekordní titul. Fotbalisté Manchesteru City jsou podesáté mistry anglické ligy

Fotbal
MS v hokeji, Praha: Velká Británie - Dánsko
V průběhu sezony se zranil, čímž dal příležitost Petru Čechovi, aby si po úžasné fotbalové kariéře zachytal i v nejvyšší britské hokejové soutěži. Teď se Jackson Whistle spolu s outsidery z Velké Británie snaží v Praze na mistrovství světa vybojovat udržení v elitní skupině šampionátu. Už v sobotu jim v cestě bude stát český výběr. „Mají zkrátka všechno. Budeme makat a uvidíme, na co to bude stačit,“ vyprávěla po porážce s Dánskem gólmanská jednička týmu. V rozhovoru se rozpovídala i o své zkušenosti s Čechem.

Petr Čech, kdo to je? Britský brankář poznal legendu, zážitek to byl pro jiné

Hokej
Zaměstnanecká liga Deníku, 25. září 2023, Straříč. Huisman CR s.r.o.
Tradičně ve druhé polovině května se konají okresní kola Zaměstnanecké ligy Deníku, celostátního otevřeného fotbalového turnaje určeného všem firmám a organizacím se zaměstnanci, kteří chtějí využít hráčský potenciál svých kolegů. Letošního 4. ročníku se účastní v Moravskoslezském kraji ve Staříči na Frýdecko-místecku také Huisman Czech Republic s.r.o. „Sport bez touhy vyhrát nejde dělat, takže jdeme vyhrát,“ prohlásil za společnost Tomáš Strouhal.
62 fotografií

Každý v týmu má svou kvalitu, tvrdí Tomáš Strouhal z Huisman CR s.r.o.

Fotbal
Zaměstnanecká liga Deníku, 26. září 2022, Řepiště, okres Frýdek-Místek. Technické služby Karviná.
Tradičně ve druhé polovině května se konají okresní kola Zaměstnanecké ligy Deníku, celostátního otevřeného fotbalového turnaje určeného všem firmám a organizacím se zaměstnanci, kteří chtějí využít hráčský potenciál svých kolegů. Letošního 4. ročníku se účastní v Moravskoslezském kraji ve Staříči na Frýdecko-místecku také Technické služby Karviná, a.s. „Všichni se těšíme,“ řekl za společnost Martin Kumpán.
62 fotografií

Nabídka reprezentovat podnik se neodmítá, říká Martin Kumpán z TS Karviná

Fotbal
FK Jablonec B - Arsenal Česká Lípa
Na kvalitně připraveném trávníku v jabloneckých Břízkách přivítali hráči domácího béčka další celek ČFL skupiny B,  Českou Lípu. Od úvodního hvizdu se hrál rušný fotbal, v němž se zpočátku zdálo, že to budou domácí, kdo bude diktovat tempo hry. Jenže hra se rychle vyrovnala. Diváci ale za devadesát minut neviděli ani jeden gól. (0:0)
17 fotografií

Vomáčka: Lípa hrála kvalitně. I bod má svoji cenu

Fortuna ČFL + MSFL