ŠTÍTEK: Domažlice

Na archivním snímku Martin Sladký atakuje teplického Abdallaha Gninga.
Odchovanec domažlického fotbalu Martin Sladký ukončil profesionální kariéru v Českých Budějovicích a vrhl se na trenérskou dráhu. Dvaatřicetiletý bývalý fotbalista Viktorie Plzeň povede jako hlavní trenér třetiligový B tým jihočeského klubu.

Sladký ukončil fotbalovou kariéru a stal se trenérem

Fotbal
Běh na Čerchov 2024.
Na přelomu května a června se na Domažlicku konaly tři závody seriálu Běžec Chodska 2024. Chodsko Grand Prix vyhráli Ondřej Teska (Černá řeka) a Petra Šmákalová (Sokol SG Plzeň Petřín), Běh na Čerchov ovládli Karel Jukl (SV Stříbro) a Zdeňka Lebová (Postřekov) a závod Horem dolem Chospílem patřil Ondřeji Teskovi a Janě Vojákové (Mílaři Domažlice).
5 fotografií

Teska vyhrál Chodsko Grand Prix i Horem dolem Chospílem

Ostatní sporty
FORTUNA ČFL, skupina A (30. kolo): FK Admira Praha - TJ Jiskra Domažlice (na snímku fotbalisté v modrých dresech) 0:2 (0:1).
Poslední utkání letošní sezony zvládli fotbalisté třetiligových Domažlic na jedničku. I když trenérovi Pavlu Horváthovi chyběl v sobotním utkání 30. kola áčkové skupiny FORTUNA ČFL v Praze na Admiře potrestaný kapitán a duše mužstva Petr Mužík, Chodové uspěli. Díky trefám Tomáše Jedlička a střídajícího obránce Jakuba Teršla zvítězili 2:0.
107 fotografií

FOTO, VIDEO: Domažlice zakončily sezonu výhrou na hřišti pražské Admiry

Fortuna ČFL + MSFL
Turnaj Soccer Cup 2023.
Pátý ročník turnaje v malé kopané s názvem Soccer Cup 2024 se uskuteční v sobotu 22. června od 9.00 hodin v Koutě na Šumavě. Přihlášky se přijímají do úterý 11. června na e-mailzavadil-j@seznam.cz nebo na telefonním čísle 607259970. Startovné (1850 Kč) je potřeba uhradit nejpozději do středy 12. června, číslo účtu obdržíte po přihlášení týmu.

Přihlaste se na turnaj v malém fotbale Soccer Cup 2024

Fotbal
Příbram B uhrála doma důležitou výhru.
Dlouhé čekání na výhru v podání příbramského B-týmu skončilo. Jeho fotbalisté se naposled radovali z vítězství na konci března a další tři důležité body přidali až na Den dětí, když porazili rezervu Domažlic 3:2 s řadou hráčů áčka. Třemi body navíc poskočili v záchranářském boji mimo sestupové příčky a alespoň částečně ulevili středočeským celkům před posledními koly sezony.

Výhra v pravou chvíli. Tři body vystřelily béčko Příbram nad sestupové příčky

Fortuna divize
ČFL, 29. kolo: Jiskra Domažlice (v modrém) - Sokol Hostouň 2:1, 1. června 2024.
Prohrávali 0:1, záhy přišli o vyloučeného kapitána, ale fotbalisté Jiskry Domažlice se nezhroutili a v deseti otočili nepříznivý vývoj zápasu a zvítězili 2:1. V utkání 29. kola třetiligové ČFL vyhrála druhá Jiskra doma nad pátou Hostouní. Hosté vedli od 12. minuty, na konci první půle vyrovnal František Dvořák a v 53. minutě rozhodl Tomáš Jedlička.
12 fotografií

Jiskra otočila utkání v deseti. Nejlepší zápas sezony, řekl trenér Horváth

Fortuna ČFL + MSFL
Ilustrační snímek
V naší pravidelné rubrice zveřejňujeme jména těch, kteří navždy opustili své blízké. Přinášíme vám přehled za poslední týden. Zarmouceným rodinám a přátelům vyslovujeme upřímnou soustrast.

Opustili nás na Domažlicku

Domažlicko