ŠTÍTEK: Madonna di Campiglio

Marcel Hirscher
Madonna di Campiglio /VIDEO/ - Byl to šokující pohled. Marcel Hirscher míří do slalomové brány, když těsně za ním padá k zemi dron. Ne, tohle nebyla žádná reklama, ale scéna při závodě v Madonně di Campiglio. Všichni si museli oddechnout: nedošlo ke zranění. Ovšem dokážete si představit, že by se něco podobného stalo při sjezdu?

"Sprosťárna". Hirscher unikl katastrofě, FIS okamžitě zakázala drony

Zimní sporty
Henrik Kristoffersen
Madonna di Campiglio - Norský lyžař Henrik Kristoffersen vyhrál i druhý slalom v této sezoně Světového poháru. Ve večerním závodu v Madonně di Campiglio zvítězil jednoznačně o 1,25 sekundy před Marcelem Hirscherem, na kterého málem ve druhém kole spadl dron s kamerou. Třetí byl další Rakušan Marco Schwarz, který figuroval po první jízdě až na sedmnáctém místě.

Kristoffersen vyhrál slalom v Madonně, Hirscher se zlobil na dron: Je to drzost

Richie Porte na Giro d'Italia.
Madonna di Campiglio - Spolufavorit Gira d'Italia a týmový kolega Leopolda Königa Richie Porte ze slavného závodu odstoupil. Po pádu v páteční etapě australský cyklista bojoval s bolestí v koleni a kyčli, v nedělní 15. etapě ztratil téměř půl hodiny na čelo pelotonu a v průběžném pořadí měl před závěrečným třetím týdnem manko už téměř 36 minut.