ŠTÍTEK: Prlov

Fotbalisté Lužkovic (v červeném) v 16. kole I. B třídy skupiny A nad Kelčí několikrát vedli, aby se nakonec rozešli smírně 3:3. Duel sledovalo 250 fanoušků!
/FOTOGALERIE/ Fotbalisté Ratiboře přišli v posledním kole I. B třídy skupiny A o výhru v Halenkově až v závěru, vlachovický Adam Bartoš čtyřmi trefami sťal Prlov a získal korunu krále střelců! Poličná o víkendu ztratila v Bynině dvoubrankový náskok a v místním derby přetlačila Bylnice brumovskou rezervu. Na postupové oslavy do Horní Bečvy přišlo 350 diváků, domácí udolali Lužkovice až v samotném konci.
12 fotografií

I. B třída – sk. A: Ludkovice vyprášily kožich Jablůnce. Bynina bere postup!

Kraje
Fotbalisté Lužkovic (v červeném).
Nečekaně hokejový šampionát měl špatný vliv na dění 23. kola I. B třídy skupiny A, kdy i kvůli atraktivitě sledování MS se neodehrál duel v Poličné. Fotbalisté Vlachovic doma zkolabovali s Ludkovicemi a Ratiboř vyprášila kožich Bynině. Rezerva Brumova si o víkendu v Jablůnce s chutí zastřílela a Prlov si veze z Halenkova cenný bod. Horní Bečva potvrdila v Choryni roli favorita, Bylnice doma vyhořela s poslední Kelčí.
47 fotografií

I. B třída – sk. A: Šok! Jeden duel byl i kvůli MS v hokeji zkontumován

Kraje
Fotbalisté Kelče (ve žlutém).
/FOTOGALERIE/ Fotbalisté Horní Bečvy si v rámci 20. kola I. B třídy skupiny A smlsli na Bylnici a rezerva Brumova nasázela Kelči půltucet branek. Poličná o víkendu přišla o výhru s Choryní až v závěru a fotbalisté Prlova nezvládli v Bynině druhou půli. Lužkovice prohospodařily s Ratiboří dvoubrankový náskok, Jablůnka srovnala s Vlachovicemi v poslední minutě z penalty. Ludkovice ve druhé půli nasázely Halenkovu pět branek.
22 fotografií

I. B třída – sk. A: Horní Bečva i Brumov svým soupeřům nadělovaly

Kraje
Fotbalisté Kelče (ve žlutém) v 19. kole I. B třídy skupiny A podlehli Bynině 1:2.
/AKTUALIZOVÁNO/FOTOGALERIE/ Lídr fotbalové I. B třídy skupiny A z Horní Bečvy si v Halenkově otevřel střelnici a protočil hned tři brankáře! Duel 19. kola Ratiboře s Jablůnkou skončil dělbou bodů a Choryně v domácím prostředí na rezervu Brumova nevyzrála. Ve víkendovém souboji Prlova a Ludkovic diváci branku neviděli a fotbalisté Kelče záchranářský duel s Byninou nezvládli. Bylnice si v domácím prostředí poradila s Lužkovicemi.

I. B třída – sk. A: Vlachovice si zastřílely, Lužkovice padly. Co trenéři na to?

Kraje
/PETR KOSEČEK/ Lídr tabulky z Horní Bečvy měl v 18. kole I. B třídy skupiny A usnadněnou práci, neboť soupeř z Prlova přijel jen s osmi hráči. Fotbalisté Jablůnky si doma smlsli na Bylnici a Choryně ve vyhecovaném duelu přehrála Vlachovice. Poličná o víkendu jedinou trefou udolala Ratiboř, Lužkovice slaví hubenou výhru nad Halenkovem. Rezerva Brumova v závěru zdolala Byninu a ludkovický Jan Suchý sťal hattrickem zachraňující se Kelč.

I. B třída – sk. A: Do Horní Bečvy přijelo pouze osm statečných z Prlova. Proč?

Kraje
Fotbalisté Příluk si poradili s Loukami.
/PETR KOSEČEK/ Fotbalisté Ludkovic v 15. kole I. B třídy skupiny A v domácím prostředí zdolali lídra z Horní Bečvy a rezerva Brumova ztratila v Ratiboři tříbrankové vedení. Jablůnka o víkendu zvládla záchranářský duel v Kelči, Choryně ve druhé půli rozhodla utkání v Halenkově. Vlachovice v místním derby vyhrály v Bylnici a Prlov ve druhé půli rozstřílel Poličnou.
68 fotografií

I. B třída – sk. A: Bynina přetlačila Lužkovice a vyšvihla se do čela

Kraje
Fotbalisté Lužkovic (v červeném) v úvodním jarním kole I. B třídy skupiny A doma remizovali s Ludkovicemi 4:4.
/PETR KOSEČEK/ Fotbalisté Bylnice i přes oslabení vezou v rámci úvodního jarního kola I. B třídy skupiny B tři body z Ratiboře a výhru Poličné s Kelčí režíroval Kapusta. Choryňský Tvrdoň o víkendu hattrickem sestřelil Prlov, Vlachovice ve druhé půli přejely Halenkov. Jablůnka záchranářský duel s Byninou nakonec nezvládla a duel Lužkovic a Ludkovic skončil hokejovou remízou. Za domácí srovnal v závěru zlínský asistent Ivo Světlík.
86 fotografií

I. B třída - sk. A: posílená rezerva Brumova sťala lídra z Horní Bečvy

Kraje
Fotbalisté Kelče (ve žlutém) v 11. kole I. B třídy skupiny A těsně prohrála v Ratiboři (1:2).
Fotbalisté Choryně si v domácím prostředí v rámci 11. kola I. B třídy skupiny A vyšlápli na vedoucí Ludkovice a Horní Bečva zvládla duel v Poličné na jedničku. Vlachovice o víkendu doma s nováčkem z Byniny jen remizovaly, Lužkovice si vezou výhru z Jablůnky, dvakrát se trefil Afričan Bossman. Ratiboř si doma poradila s Kelčí. Halenkovu vystřelil tři body kanonýr Škrobák. Bylnice konečně zabrala a doma přetlačila Prlov.

I. B třída – sk. A: lídr padl v Choryni! Do čela jde Horní Bečva

Kraje
Fotbalisté Kelče (ve žlutém) v 10. kole I. B třídy skupiny A doma porazili Bylnici 3:1.
/FOTOGALERIE/ Fotbalisté Byniny neudrželi v 10. kole I. B třídy skupiny A proti Ratiboři dvoubrankový náskok a Kelč si v domácím prostředí poradila s Bylnicí. Rezerva Brumova si o víkendu s Jablůnkou s chutí zastřílela. Horní Bečvě vystřelil tři body s Choryní Zetocha až v nastaveném času. Lužkovice v závěru duelu s Poličnou strhly výhru na svoji stranu a Halenkov předvedl v Prlově dokonalý obrat.

PODÍVEJTE SE. I. B - A: Kelč přetlačila Bylnici, vedoucí Ludkovice Vlachovice

Kraje
Fotbalisté Kelče (ve žlutém) v rámci I. B třídy skupiny A o víkendu opět ztratili dobře rozehrané utkání v Halenkově.
Málo vídaných deset branek v jedné síti přineslo 9. kolo I. B třídy skupiny A v Choryni, odkud si vysokou porážku odvezly Lužkovice. Fotbalisté Poličné ve druhé půli smetli Jablůnku a lídr z Ratiboře o víkendu doma padl z Ludkovicemi. Halenkov dvěma brankami v posledních minutách otočil duel s Kelčí a Vlachovice přišly o výhru s Horní Bečvou až v závěru utkání. Bylnice doma padla s nováčkem z Byniny. Prlov se rozešel s brumovskou rezervou smírně.
15 fotografií

I. B třída – sk. A: Choryně načepovala Lužkovicím desítku

Kraje
Fotbalisté Kelče (ve žlutém) v rámci I. B třídy skupiny A doma porazili Prlov 4:1.
/FOTOGALERIE/ Hodně dramatický a vypjatý byl duel 8. kola fotbalové I. B třídy skupiny A v Lužkovicích, kde Vlachovice nakonec srovnaly v 93. minutě z penalty. Kelč konečně zabrala a odnesl to Prlov. Choryně o víkendu v závěru šokovala domácí Jablůnku dvěma trefami, rezerva Brumova doma s Poličnou jen remizovala. Ludkovice ve druhé půli zlomily odpor Bylnice. Ratiboř si veze z Horní Bečvy všechny tři body. Halenkov srovnal v Bynině až v nastaveném času.

I. B třída – sk. A: čtyři červené karty v duelu Lužkovic s Vlachovicemi

Kraje
Fotbalisté Kelče (ve žlutém) v rámci I. B třídy skupiny A vedli doma nad Brumovem B 2:0, nakonec ale padli 2:4.
/FOTOGALERIE/ Fotbalisté Vlachovic o víkendu v rámci I. B třídy skupiny A v domácím prostředí znovu nadělovali, tentokrát to odnesla Jablůnka, která inkasovala osm branek a Lužkovice přišly o bod v Ratiboři až v samotném závěru. Choryně i bez dvou vyloučených hráčů v 7. kole vydolovala výhru s Poličnou a fotbalisté Ludkovic loupili v Halenkově. Rezerva Brumova ve druhé půli otočila duel v Kelči. Nováček z Byniny vyhrál v Prlově, domácí obdrželi v závěru dvě červené karty.

I. B třída – sk. A: Bylnice si vyšlápla na lídra, Brumov předvedl obrat

Kraje
Fotbalista Filip Zetocha teď posunul Horní Bečvu na výsluní valašské I. A třídy. Foto: archiv hráče
/PETR KOSEČEK/ Syn fotbalové legendy v Horní Bečvě Jaroslava Zetochy - Filip, teď posunul Horní Bečvu na výsluní valašské I. A třídy. V posledním utkání skupiny A v Prlově zaznamenal dokonce hattrick a po čtyřech odehraných kolech má na svém kontě již sedm střeleckých zásahů! Kde 28letý Filip Zetocha začínal s fotbalem, jaké má záliby a jak vnímá působení nového trenéra, se můžete dočíst v našem rozhovoru s kapitánem Horní Bečvy.
6 fotografií

Zetocha začal v Horní Bečvě pálit ostrými. Prlov sťal hattrickem!

Kraje
Po dlouhých 469 dnech fotbalisté Kelče (ve žlutém) poznali, jak chutná povit vítězství. O víkendovém 5. kole I. B třídy skupiny A  doma porazili Ludkovice 2:1.
/FOTOGALERIE/ Fotbalisté Lužkovic jsou na vítězné vlně a dokázaly v 5. kole I. B třídy skupiny A vyhrát brankou v nastaveném času v Halenkově a fotbalisty Ludkovic sťal v Kelči kanonýr Jiříček. Ratiboř se o víkendu rozešla s Poličnou smírně, rezerva Brumova si přivezla z Byniny jeden bod, ten zajistil pět minut před koncem Titov. Prlov popravil třemi trefami Filip Zetocha z Horní Bečvy a Bylnice se doma s Jablůnkou rozešla smírně.

I. B třída – sk. A: probuzené Vlachovice nasázely Choryni devět gólů

Kraje
Fotbalisté Kelče (ve žlutém) se o víkendovém 3. kole I. B třídy skupiny A rozešli doma smírně s Lužkovicemi 2:2.
/FOTOGALERIE/PETR KOSEČEK/ Bylnice zvládla po sestupu z I. A třídy i svoje druhé utkání v nižší soutěži a porazila nebezpečnou Choryni. Ludkovice nedaly ve 3. kole I. B třídy skupiny A brumovské rezervě žádnou šanci a vyhrály o tři branky, fotbalisté Halenkova dokázali ve druhé půli otočit duel s Poličnou i díky střelecky disponovanému Škrobákovi. Horní Bečva si o víkendu otevřela u nováčka z Byniny střelnici. Lužkovice vydolovaly v Kelči jeden cenný bod. Ratiboř v domácím prostředí přetlačila Vlachovice.
20 fotografií

I. B třída – sk. A - Prlov potvrdil v duelu s Jablůnkou skvělou formu

Kraje
Fotbalisté Prlova si ve svém úvodním duelu ve valašské I. B třídě přivezli vysokou výhru 4:1 z Poličné. Dvěma přesnými trefami se na výhře podílel Vojtěch Juráň. Foto: archiv hráče
/PETR KOSEČEK/ Fotbalisté Prlova si ve svém úvodním duelu ve valašské I. B třídě přivezli vysokou výhru v poměru 4:1 z Poličné. Dvěma přesnými trefami se na výhře podílel Vojtěch Juráň. Ten už je po dvou zraněních kolena zdravotně v pořádku a chce svými výkony pomoci prlovskému týmu hrát v horních patrech tabulky. Kdo šestadvacetiletého hráče k fotbalu přivedl a jaké má další záliby, se můžete dočíst v našem rozhovoru…
4 fotografie

Prlovský Juráň se po zranění dostává do formy. Co prozradil na sebe?

Kraje
Fotbalisté Příluk (v červeném).
/PETR KOSEČEK/ Zlínské derby v rámci fotbalové I. B třídy skupiny A mezi Dolní Lhotou a Přílukami skončilo bez branek a Vlachovice si doma smlsly na brumovské rezervě. Ratiboř se o víkendovém předposledním kole na výhru nad sestupujícím Hovězím hodně nadřela, Lidečku pomohl k výhře nad Poličnou proměněnou penaltou brankář Hyžák. Prlov pokračoval na Horní Bečvě ve výsledkové mizérii.
42 fotografií

I. B třída - sk A: Dolní Bečva potvrdila výhrou postup

Kraje
Fotbalisté Příluk (v červeném) mají dvě kola před koncem soutěže - I. B třídy skupiny A - jistotu záchrany.
/PETR KOSEČEK/ Fotbalisté Příluk se remízou s Jablůnkou v předstihu zachránily v I. B třídě. Vlachovice si v rámci 24. kola skupiny A otevřely v Prlově střelnici a nestárnoucí Aleš Číž z Lidečka hattrickem sestřelil Hovězí. Dolní Bečva si o víkendu v Halenkově s chutí zastřílela. Choryně se rozešla s Horní Bečvou smírně. Dolní Lhota si veze z Poličné jeden bod.

I. B třída – sk. A: Brumov čepoval Ratiboři desítku, Příluky zachráněné

Kraje
Fotbalisté Příluk nezvládli víkendový zápas, padli 0:1.
/PETR KOSEČEK/ Lídr fotbalové I. B třídy skupiny A z Dolní Bečvy v domácím prostředí udolal Příluky a Lidečko si poradilo s oslabenou brumovskou rezervou. Dolní Lhota o víkendovém 24. kole zvládla záchranářský duel s Hovězím a Vlachovice si doma snadno poradily s Ratiboří. Prlov potvrdil s Choryní stoupající formu. Halenkov si veze z Horní Bečvy tři body.

I. B třída – sk. A: Jablůnka doma načepovala Poličné osmičku

Kraje
GIPSY FANTASY Roberta KOVÁČE a temperamentní cikánské melodie v podání všech účastníků zvedaly posluchače doslova ze židlí.
Nejlepší slovenští a naši umělci uctili v první části této tradiční velkolepé kulturní akce tragické události z období Heydrichiády. Vyhlazení Lidic a Ležáků, stovky dalších obětí. Nesmyslné vraždění a ničení vesnic na samém konci války - Javoříčko, Ploština, Prlov…a zároveň hrdinství našich lidí. Koncert postupně přecházel v oslavu života, radosti a krásy pod neopakovatelným vedením Ladislava Špinera, jako průvodce programem. V tradičním představení "talentů regionu" excelovala za doprovodu profesora klavíru Daniela Buranovského nasavrcká flétnistka Hana VLASÁKOVÁ. Dlouhodobý potlesk zcela zaplněného zámeckého sálu byl tím největším poděkováním skvělým aktérům celého dvouhodinového programu.
3 fotografie

Čtenář reportér
Fotbalisté Příluk (v červeném) opět prohráli.
/PETR KOSEČEK/ Lídr fotbalové I. B třídy skupiny A z Dolní Bečvy nasázel Hovězí půltucet branek a Prlov konečně zabral a poradil si s Přílukami. Dolní Lhota pokračuje ve výsledkové mizérii a rezerva Brumova o víkendovém 22. kole vyválčila v Jablůnce tři cenné body. Horní Bečva zvládla duel s Poličnou na jedničku. Choryně promarnila s Halenkovem dvoubrankový náskok.

I. B třída – sk. A: Vlachovice v domácím prostředí remizovaly s Lidečkem

Kraje
Fotbalisty I. B třídy skupiny A z Ratiboře střelecky táhne Petr Sovák.
/PETR KOSEČEK/ Lídr fotbalové I. B třídy skupiny A z Dolní Bečvy vydřel ve 21: kole výhru s brumovskou rezervou a Lidečko si s Dolní Lhotou s chutí zastřílelo. Fotbalisté Poličné o víkendu ve druhé půli smázli Prlov, Ratiboř si doma vyšlápla na Jablůnku. Halenkov doma Vlachovicím nastřílel pět branek.

I. B třída – sk. A: Příluky konečně zabraly a rozstřílely Choryni

Kraje
Fotbalisté Příluk (v červeném) opět nevyhráli a jsou v tabulce předposlední.
/PETR KOSEČEK/ Lídr fotbalové I. B třídy skupiny A z Lidečka padl ve 20. kole v Jabůnce a Vlachovice v domácím prostředí rozstřílely Dolní Lhotu. Fotbalisté Dolní Bečvy nasázeli o víkendu Ratiboři půltucet branek a vyhoupli se zpět do čela. Choryni vystřelil výhru proti Poličné čtvrt hodiny před koncem Pelc a Horní Bečva potvrdila výbornou jarní formu. Poslední Hovězí vyhrálo v Prlově a dramatizuje souboj o záchranu. I proto, že Příluky se vrátily z Halenkova s prázdnou.

I. B třída - sk. A: Dolní Bečva jde znovu do čela, nováček dostal nářez

Kraje
Fotbalový kapitán Lidečka Vojtěch Ryza na snímku klečí dole vedle mladého brankáře Hyžáka.
/ROZHOVOR/PETR KOSEČEK/ Svůj první hattrick v kategorii mužů si schoval fotbalový kapitán Lidečka Vojta Ryza na velikonoční derby s Prlovem. Hráč lídra I. B třídy skupiny A zařídil všechny tři trefy svého týmu - nejdříve v první půli proměnil penaltu, aby z kraje druhého poločasu přidal uklidňující druhou trefu. Půlhodiny před koncem se trefil potřetí a o vítězi duelu už nebylo pochyb. O tom, co ho bude tento střelecký počin stát, se dočtete v našem rozhovoru.

Kapitán Lidečka Ryza premiérovým hattrickem sťal Prlov. Čím zaplatí?

Kraje
/PETR KOSEČEK/ Fotbalisté Dolní Lhoty v rámci I. B třídy skupiny A zaskočili domácí Příluky a Lidečko klopýtlo v Poličné. Horní Bečva i v devíti v posledním podzimním kole uhájila v Prlově remízu a Halenkov si doma smlsl na Jablůnce. Poslední Hovězí o víkendu zaskočilo celek z Ratiboře a Posílená brumovská rezerva rozstřílela Vlachovice.
59 fotografií

I. B třída - sk. A: Choryně si vyšlápla na lídra z Dolní Bečvy

Kraje
Fotbalisté Příluk (v červeném) o víkendu těsně padli v Horní Bečvě, rozhodla jediná branka.
/AKTUALIZOVÁNO/PETR KOSEČEK/ Fotbalisté Vlachovic v rámci I. B třídy skupiny A doma o víkendu jen remizovali s Chropyní a Dolní Bečva ve druhé půli otočila duel s Poličnou. Jablůnka v 10. kole konečně zabrala, porazila Hovězí a Horní Bečvě stačila na tři body s Přílukami jediná trefa. Lidečko v závěru zlomilo odpor Ratiboře a Prlov se vrátil po výhře nad Halenkovem na vítěznou vlnu.

I. B třída – sk. A: Nováček z Dolní Lhoty přestřílel brumovskou rezervu

Kraje
Fotbalisté Příluk (v červeném) dostali o víkendovém 8. kole náloženo v Choryni.
AKTUALIZOVÁNO/PETR KOSEČEK/ Lídr z Dolní Bečvy doma v rámci 8. kola fotbalové I. B třídyx skupiny A zaváhal s brumovskou rezervou a Příluky si přivezly z Choryně půltucet branek. Fotbalisté Vlachovic o víkendu neudrželi s Halenkovem poločasové vedení a v derby Jablůnky s Ratiboří se urodila remíza. Trápení Hovězí pokračovalo i v Horní Bečvě. Prlov i nadále pluje na vítězné vlně.

I. B třída – sk. A: Lidečko si v Dolní Lhotě otevřelo střelnici

Kraje
Fotbalisté Příluk (v červeném) doma ve 25. kole I. B třídy skupiny A nakonec porazili 2:1 rezervu Slavičína.
/FOTOGALERIE/ Fotbalisté Prlova si v předposledním kole I. B třídy skupiny A vyšlápli na celek z Dolní Bečvy a Jablůnka načepovala Ratiboři desítku. Choryně o víkendu vydolovala cenné tři body v Brumově a Přílukám vystřelil tři body znamenající záchranu dorostenec Klimeš. Krhová se prohrou s Lidečkem přikovala ke dnu tabulky a Poličná nevyzrála na obranu Hovězí.

I. B třída - sk. A: Prostřední Bečva slaví postup, Příluky záchranu

Kraje
Fotbalisté Příluk (v červeném) dál pokračují v jarní spanilé jízdě, o víkendu doma porazili Prlov 3:0. Foto: archiv FK Příluky
Fotbalisté Lidečka rozhodli o víkendovém kole I. B třídy skupiny A o výhře v Poličné již v prvním dějství. Prostřední Bečva zvládla duel s Krhovou na jedničku a rezerva Brumova nedala v Jablůnce penaltu a bere jenom bod. Halenkov doplatil s oslabenou rezervou Slavičína na mizernou koncovku a jarní jízdu Příluk nezastavili ani fotbalisté z Prlova.

1. B. třída - sk. A: lídr přišel v Ratiboři o dva body i trenéra