ŠTÍTEK: Ústí nad Labem

Policie, ilustrační snímek.
Elektrokoloběžku značky Leras za 27 tisíc korun ukradl ze společné chodby domu neznámý zloděj. Zmizela minulý týden v noci z ze čtvrtka na pátek v Družstevní ulici. Pátrají po něm všebořičtí policisté. Ostatně, ani během víkendu se policisté nezastavili. Hlídková služba například během tří dnů na území města vypátrala devět lidí.

Krádež elektrokoloběžky, hledání zločinců. Policisté měli v Ústí napilno

Krimi
Vendelín Singer, 5. června 2024, 3080 g, Česká Kamenice.
/HLASUJTE V ANKETĚ O NEJSYMPATIČTĚJŠÍ MIMINKO/ Představujeme vám další fotogalerii nově narozených miminek z Ústeckého kraje. Díky Deníku a rozvoji nových technologií a sociálních sítí se tak na fotku vašeho miminka snadno a rychle mohou podívat třeba i sestřenice či kamarádka z druhého konce světa a spolu s ní i na snímky dalších miminek narozených v daném regionu. 
14 fotografií

Podívejte se na miminka narozená v Ústeckém kraji ve 24. týdnu roku 2024

Právě jsme se narodili
František Váňa
/FOTOGALERIE/ Šestadvacetiletý křídelník František Váňa bude v novém soutěžním ročníku hrát za basketbalovou Opavu. Jedná se o hráče, který v minulosti hrával za Olomoucko, Prostějov, Polabí a Nymburk. Loňský ročník strávil v Ústí nad Labem, kde ale vzhledem k zdravotním problémům toho moc neodehrál. Nové angažmá má i Martin Gniadek. Jako velkou posilu ho představila Nová huť Ostrava.
9 fotografií

František Váňa posílil Opavu, Martin Gniadek k rivalovi

Basketbal
Starší žákyně TJ Sokol Dvůr Králové nad Labem zazářily na Českolipských florbalových hrách mládeže, odkud si dovezly zlato a bronz.
Florbalový oddíl ve Dvoře Králové nad Labem prožil úspěšnou sezonu, v níž například A tým mužů v divizi poprvé v historii dokráčel do vyřazovacích bojů. Dařilo se také dalším kolektivům a výrazně i mládeži. Po konci sezony si velký úspěch připsaly starší žákyně, které se zúčastnily prestižní akce. Už brzy navíc oddíl pořádá nábor nových talentů.

Potvrzený progres. Dvorské žákyně zazářily při Českolipských florbalových hrách

Ostatní sporty
Iustrační foto.
Dnes v noci se uskuteční mimořádná výluka na trati Praha – Děčín – Drážďany v úseku Ústí nad Labem hl.n. – Povrly. Správa železnic bude ve stanici Ústí nad Labem sever odstraňovat závadu na výhybce. Provoz v úseku Ústí nad Labem hl.n. – Povrly bude zastaven v době od 13. června 21.00 hodin do 14. června 4.00 hodin.

Pozor na železnici. Mimořádná výluka v Ústí ovlivní provoz vlaků

Ústecko
Olomoucký půlmaraton, 17. června 2023
Jedna z největších sportovních akcí na území města Olomouce, každoroční půlmaraton, se už o tomto víkendu dočká svého čtrnáctého ročníku. Poprvé ve své historii ale s řadou novinek a také pod novým jménem Mattoni Olomouc Running Festival. Závod spadá pod organizaci RunCzech a společně s půlmaratony v Karlových Varech, Českých Budějovicích a Ústí nad Labem také do série EuroHeroes.
79 fotografií

Půlmaraton v Olomouci s novým názvem a novým závodem. Kdo jsou favorité?

Ostatní sporty
Doprava v Přístavní ulici v Ústí nad Labem.
Nejnovější data o dopravě v Ústí nad Labem společnosti NTD Group ukazují, že silnice podél Labe z Lovosic do Ústí nad Labem si udržuje pověst milionáře. Podle měření průjezdnosti silnice na křižovatce Pražská ulice a Přístavní v obou směrech dohromady projelo v květnu po silnici přes 1 milion vozidel (1 069 986). O měsíc dříve v dubnu ještě více - 1 123 621.
9 fotografií

Nejrušnější dopravu v Ústí nad Labem najdete na milionářském nábřeží

Zprávy
Muž z Teplic měl znásilnit vnučku, zpovídá se z toho před krajským soudem v Ústí.
V milionech fotek dětského porna našli u seniora z Teplic i obscénní snímky jeho nezletilé vnučky. Soud v Ústí nad Labem ho soudí nejen za její focení při hodně zvláštní módní přehlídce, ale i kvůli znásilnění. Senior z Teplic si měl na rozkládacím gauči v obýváku užívat orální sex s vnučkou ve věku prvního stupně základní školy. Během její čtyřdenní návštěvy měl nezletilou dívku také fotit polonahou v lascivních pózách v svůdném oblečení, které kontrastovalo s jejím věkem. Na podezřelé jednání se přišlo až později, když se dívka se zážitky z traumatizující návštěvy u dědy svěřila matce a ta to ohlásila policii.
3 fotografie

Porno ani nafukovací lolitka dědovi nestačily. Měl v Teplicích znásilnit vnučku

Krimi
Preventistka Zdena Zítová a asitentka prevence kriminality Nataša Kroková u Městské policie v Ústí nad Labem připravují výuku dopravní výchovy na dopravním hřišti v Krásném Březně.
Vzhledem k slunnému počasí začínají strážníci ústecké městské policie více sledovat provoz na cyklostezkách. Kromě cyklistů je totiž využívají i ti, kdo tudy raději chodí po svých. Cyklohlídky městské policie už za sebou mají i první kontroly jízdních kol a cyklistů. Připomínají jim, že dodržování zákonů na cyklostezkách, stejně jako při jízdě na kole v silničním provozu má velký vliv na jejich vlastní bezpečnost.

Na cyklostezky v Ústí nad Labem už vyrazili uniformovaní strážníci na kolech

Ústecko
Ústecké sídliště Severní Terasa.
/FOTO, VIDEO/ Jsme obezřetnější, ale chceme více hlídek a jejich pečlivější práci. Takový signál vyslali obyvatelé Severní Terasy směrem k čelním představitelům příslušného obvodu. Může za to nedávné pobodání přímo v místním centrálním parku. Přítomnost „podivných existencí“ prý není ve středu největšího ústeckého sídliště výjimkou. Lidé kritizují i místní úřad.
12 fotografií

Útok s nožem vystrašil Severní Terasu. Bezpečnost uvadá, upozorňují místní

Ústecko