FOTOEXPO: Nejnovější fototechnika a prestižní fotografové na jednom místě

Druhý ročník veletrhu a festivalu současné fotografie FOTOEXPO zahájíme v sobotu 18.října 2014 v Národním domě na Vinohradech. Opět se můžete těšit na to nejnovější z oblasti fotografie, tisku, ukládání dat a příslušenství.

FOTOEXPO: Nejnovější fototechnika a prestižní fotografové na jednom místě
FOTOEXPO: Nejnovější fototechnika a prestižní fotografové na jednom místě
Zdroj: archiv

Vystavovatelé a produktoví partneři pro letošní rok připravují horké novinky, zajímavé expozice a tematické fotografické stage, kde si techniku budete moci hned vyzkoušet.

Nedílnou součástí bude doprovodný program, který nemá obdoby. V několika sálech se při audiovizuálních prezentacích seznámíte s tvorbou prestižních fotografů, na seminářích a workshopech si rozšíříte obzory. Vy a váš fotoaparát zažijete něco nového.

Dozvíte se, jak se fotí divoká příroda, svatba nebo automobil. Autoři vám přiblíží téma mikro a makrofotografie, focení pod vodou. Poradí vám, jak si vydělávat focením pro fotobanku nebo reklamní fotografií. Chcete se ve focení zlepšit? Pak vás čeká mnoho specializovaných workshopů o světle, kalibraci, ateliérovém vybavení a postprodukci. I na druhém ročníku potkáte odborníky na mobilní fotografii, Instagram a Cinemagraph.

Stále hledáme FOTOTALENT 2014. Buďte jedineční! Naše témata k tomu přímo vybízejí! Fotíte rádi architekturu? Pohybujete se s foťákem v přírodě? Víte jak nejlépe fotograficky zpracovat téma Stáří? Tak neváhejte a přihlašte své fotky do soutěže. Více informací a pravidla soutěže najdete na www.fotoexpo.cz/fototalent

Ve spolupráci s Focenomobilem.cz jsme pro všechny nadšence a uživatele Instagramu připravili letní soutěž. Sdílejte a tagujte své mobilní úlovky.

Kreativitě meze neklademe, ukažte nám, co ve vás je. Galerii a podrobné informace hledejte na www.focenomobilem.cz

Podzimní fotografickou událost roku si přece nemůžete nechat ujít!

 

Související články