Rekordy těla: Omkari Panwar (80) porodila v 70-ti letech. Jak se jí daří dnes?

Pár důchodců z Indie si mohl v poklidu užívat zbytek svého života ve společnosti svých dvou dcer a jejich dětí - svých pěti vnoučat. Ovšem Omkari Panwar trápilo, že svému muži nedala syna a tak se rozhodla, že podstoupí umělé oplodnění. Dali s mužem dohromady veškeré našetřené peníze, aby mohlo být provedeno.

Zdroj: Youtube.com

Podívejte se do galerie, jak rodina zapsaná v Guinessově knize rekordů vypadá dnes!

KONEČNĚ! ŽENY V SAUDSKÉ ARÁBII DOSTALY PO 10 LETECH POVOLENÍ ŘÍDIT AUTA

Umělé oplodnění bylo úspěšné a tak žena v sedmdesáti letech přivedla na svět zdravá dvojčátka - chlapečka a holčičku a stala se tak nejstarší matkou, která porodila dvojčata. Bohužel dcera, které dali jméno Barsaat, ve čtyřech letech tragicky zahynula. Chlapec Akashvani se má čile k světu. Dnes je mu deset let a svým rodičům dává velmi zabrat. Není se čemu divit, otci Charanovi bylo v době jeho narození 83 let, teď mu tedy dvaadevadesát! Naštěstí ale rodičům s péčí pomáhá jeho sestra, devětapadesátiletá Kamla.

"Je pro mne velmi náročné chlapce donutit se v klidu najíst nebo ho převléci. Je to velmi živé dítě. Přesto jsem ale šťastná, že jsem svému muži dala syna," prohlásila Omkari Panwar a dodala: "Vím, že tu pro svého syna už moc dlouho nebudu, vím ale, že o něj bude postaráno. Požádala jsem Kamlu, aby na bratra dohlédla, až oba s mužem zemřeme."

Zdroj: Youtube

Související články