Vyhrajte letenky do Londýna se STUDENT AGENCY

Odpovězte na otázku a můžete se zadarmo vydat do Londýna.

Zdroj: archiv

Ve spolupráci se společností Student Agency vyhlašujeme soutěž o letenky do anglické metropole Londýna. Zkuste správně odpovědět na otázku položenou v kvízu v dolní části stránky a můžete se stát majitelem dvou letenek do Londýna.Hrajte a vyhrajte!

  

Studium jazyků se STUDENT AGENCY se vyplatí

O nesporných výhodách studia jazyků v zahraničí, navíc v zemích, kde se daným jazykem běžně hovoří, se díky STUDENT AGENCY přesvědčují studenti již bezmála dvacet let. Stačí se zamyslet nad tím, jakým způsobem se studiu cizích jazyků běžně věnuje většina z nás, a přednosti zahraničních jazykových pobytů se začnou nabízet samy. Kolik z nás do jazykového kurzu dochází jednou, dvakrát týdně a to ještě ne vždy pravidelně, protože lekce vynecháváme kvůli nejrůznějším rodinným či pracovním povinnostem. Kolik z nás do kurzu chodí večer, kdy už se po dlouhém dni stráveném v práci těžko dokážeme na cokoli soustředit. Navíc, jakmile za sebou zavřeme dveře učebny, začneme opět mluvit a uvažovat česky.

Jazykové pobyty v zahraničí zprostředkované STUDENT AGENCY nabízí jedinečnou možnost, jak se všech těchto překážek zbavit. Jejich první a největší výhodou je, že je za nimi potřeba vycestovat, protože soustředit se jen a jen na studium je opravdu možné, jen když za sebou člověk nechá každodenní rutinu a zbaví se pracovního stresu. Navíc výuka jazyka může probíhat každý den (snad jen kromě víkendů) v závislosti na intenzitě zvoleného kurzu až 8 hodin v kuse po dobu vámi zvoleného počtu týdnů. Vaším vyučujícím bude vždy rodilý mluvčí. Dále na vás jazykem, který se učíte, budou mluvit všichni zaměstnanci školy, vaše hostitelská rodina případně ostatní mezinárodní studenti v rezidenčním ubytování a vlastně každý, koho v zemi pobytu potkáte. Tím pádem získáte výjimečnou šanci vstřebávat jazyk 24 hodin denně a to je možno brát doslova, protože po pár dnech obvykle začne většina studentů v cizím jazyce i snít.

Studium jazyka v zemi jeho původu přináší neuvěřitelně rychlý pokrok a daleko trvalejší znalosti. Opravdu dobrou znalost jazyka, kterou by člověk při studiu doma získával jen velmi pracně a pomalu, může na jazykovém pobytu v zahraničí od STUDENT AGENCY získat už během několika málo týdnů.

 

STUDENT AGENCY je největší jazykovou cestovní agenturou v České a Slovenské republice a svým klientům nabízí:

  • kurzy pro dospělé (kurzy obecného jazyka, příprava k mezinárodním zkouškám, specializované kurzy, pobyty v exotických zemích, pobyty s možností práce při studiu)
  • kurzy pro profesionály (kurzy s oborovou specializací, kurzy šité na míru skupinám i jednotlivcům, vysoce intenzivní programy)
  • kurzy pro děti a mládež (letní skupinové pobyty s průvodci, individuální pobyty, programy pro školní kolektivy)
  • Rodinné programy (společné studijní pobyty rodičů a dětí)
  • Studium, na střední škole v zahraničí (nabídka státních i soukromých škol)
  • Studium na univerzitě v zahraničí