ŠTÍTEK: kalhotky

Výrok Andreje Babiše o Agrofertu a policistech  strhl lavinu vtipů. Podívejte se
Když si ve Vodňanské drůbeži dají nějaké zaměstnankyně řízek do kalhotek nebo do podprsenky, tak to je například práce toho policisty. Tak odbyl expremiér Andrej Babiš novinářský dotaz, zda může potvrdit, že holding Agrofert zaměstnává bývalé policisty. A na sociálních sítích se strhla lavina. Výrok se stal na internetu terčem vtipů. A dokonce i inspirací pro skládání písní.
6 fotografií

Pod sukní řízek, můj tajný svět. Babišův výrok spustil lavinu vtipů, je i píseň

Česko
Pokud jdete inkontinenční pomůcku koupit poprvé, nejdříve požádejte o vzoreček
Inkontinenční pomůcky vám může předepsat lékař, a pak si přesně dané zboží vyzvednete na poukaz. Druhou možností je, že si pomůcky kupujete sami. Různých jednorázových plenek, vložek, či inkontinenčních kalhotek existuje řada druhů a při jejich nákupu leckdy vznikají v lékárně humorné situace. Jaké inkontinenční pomůcky může pacient sám vybírat? A jaké chyby u toho nedělat?

Jak si správně vybírat v lékárně vložky? Nezkoušejte to jako Maruna z paneláku

Zdraví
Gabriel B. u Krajského soudu v Plzni.
Třináctileté dívce ze západních Čech, která byla tak naivní, že mu poslala svoji fotku v kalhotkách, ač ho znala jen přes sociální sítě, udělal ze života peklo, když ji začal velmi tvrdě vydírat a donutil ji k dalšímu zasílání stále odvážnějších snímků a videí a dokonce i k videochatům, během nichž na jeho rozkazy prováděla různé sexuální praktiky. Teď ale čeká peklo jeho, a to za mřížemi.

Poslala mu fotku v kalhotkách, ze života jí udělal peklo. Vyděrač jde za mříže

Zločiny a soudy
Mezinárodní den bez kalhotek si našel řadu příznivkyň.
22. června slaví ženy na celém světě mezinárodní den bez spodních kalhotek. I přesto, že spodní prádlo funguje jako jakási bariéra mezi genitáliemi a další vrstvou oblečení, některé ženy, ale i muži, si nemohou chození „naostro“ vynachválit. Je ale lepší nosit spodní prádlo každý den nebo chodit bez něj? A je pravda, že chození bez kalhotek předchází zánětům, vyrážkám a množení bakterií?

Den bez kalhotek je tady, fandí mu i Britney. Být naostro má svá pro a proti

Zdraví
Víme, proč některým ženám menstruační kalhotky nefungují.
Doba jde neuvěřitelně rychle kupředu, což je vidět nejen v oblasti technologií, ale i dámských hygienických pomůcek. Není to tak dávno, co byl velkou novinkou tampon a stejný boom zažívá dnes menstruační prádlo od bavlněného přes krajkové menstruační kalhotky až po plavky. Část žen si ho nemůže vynachválit, ale některé po zkušenostech tvrdí, že nefunguje. Víme, co dělají špatně.
3 fotografie

Menstruační kalhotky si ženy oblíbily. Některým ale nefungují. Víme proč

Móda
Zájem o fetiš roste. Prodejkyně použitých kalhotek vydělávají i 50 tisíc měsíčně
Pomočené kalhotky, neprané ponožky nošené čtrnáct dní, pořádně „jeté“ boty, nahrávka „prdíků“, rouška, kterou žena nosila celý den na svém přirození – to vše a ještě mnoho dalšího si mohou legálně koupit zájemci o fetiš zboží a podobné aktivity. Podle zástupce specializovaného serveru poptávka stále roste, nejúspěšnější prodejkyně si mohou měsíčně vydělat desítky tisíc korun a prodejem svých použitých kalhotek se tak úspěšně živit.
4 fotografie

Zájem o fetiš roste. Prodejkyně použitých kalhotek vydělávají desetitisíce

Podnikání
Menstruace.
Všichni, jak tu jsme, jsme tu díky menstruaci našich matek. Nebýt jí, nenarodili bychom se. Přestože každý měsíc menstruují miliony žen na planetě, stále se ostýcháme o své periodě mluvit otevřeně a beze studu. Přinášíme text, který se tématem zabývá z mnoha stran a zcela bez studu a zábran, kdy padají všechna tabu.

Vše, co chcete vědět o menstruaci: komunisté v altánku, tampóny i rituály

Ženy
Obžalovaný náchodský sportovec Martin Horák
Dvojnásobné znásilnění, mnohonásobný sexuální nátlak a těžké ublížení na zdraví má podle státní zástupkyně na svědomí známý náchodský masér a sportovec Martin Horák. U soudu mu hrozí až 10 let vězení. Po čtyři roky měl sexuálně obtěžoval šestici žen. Klientkám měl strhávat kalhotky, osahávat je na intimních partiích nebo je líbat na různé části těla.
7 fotografií

Problém pro mistra světa. Známý náchodský masér stojí před soudem za znásilnění

Zločiny a soudy
Obžalovaný náchodský sportovec Martin Horák
Dvojnásobné znásilnění, mnohonásobný sexuální nátlak a těžké ublížení na zdraví má podle státní zástupkyně na svědomí známý náchodský masér a sportovec Martin Horák. U soudu mu hrozí až 10 let vězení. Po čtyři roky měl sexuálně obtěžoval šestici žen. Klientkám měl strhávat kalhotky, osahávat je na intimních partiích nebo je líbat na různé části těla.
7 fotografií

Problém pro mistra světa. Známý náchodský masér stojí před soudem za znásilnění

Krimi
Ilustrační foto
24. dubna 1999 byl František Z. (tehdy 62 let) propuštěn z výkonu trestu a zamířil za ženami, s nimiž se seznámil na inzeráty podávané z basy. Některé pak četl krajský soud… Po několika kontaktech „přistál“ 6. prosince 1999 u 70leté paní z Masákovy Lhoty na Prachaticku.

Zločiny z archivu: Případ smrti osamělé ženy

Prachaticko
Mateřské centrum Hvězdička v Benešově připravilo pohádku na motivy příběhu Jak Krtek ke kalhotkám přišel.
Benešov /FOTOGALERIE/ - Po dlouhé době připravilo Mateřské centrum Hvězdička v Benešově pohádku na motivy snad nejznámějšího příběhu o krtečkovi „Jak Krtek ke kalhotkám přišel“. Tradiční pohádkové odpoledne přeneslo tentokrát na chvíli malé diváky na louku s rybníčkem a žabkou, plnou broučků, pavoučků, motýlků a především za oblíbeným dětským hrdinou Krtečkem.
10 fotografií

Hvězdička uvedla pohádku o spletité cestě za splněním velkého přání

Volný čas
Ilustrační foto.
Plzeň – Okresní soud Plzeň–město ve středu rozhodl, že Ondřej Obst (36), který se v loni v srpnu pokusil znásilnit a okrást stařenku (75) v FN Plzeň, půjde na čtyři roky za mříže. Rozsudek není pravomocný. Obst se na místě odvolal.

Čtyři roky za pokus o znásilnění stařenky

Zločiny a soudy
Výletnice metrem.
Pasov - Mnichovské metro je od neděle bohatší o další mimořádnou událost. Pod mottem „No Pants Subway Ride" v něm odpoledne jelo asi 30 cestujících bez kalhot, píše PNP.

Jak sousedé jeli metrem bez kalhot

Z okolí
Kolínskou plesovou sezonu zahájili ve velkém stylu kolínští gymnazisté.
Kolín - Hned první pátek v novém roce se rozjela letošní nabitá plesová sezona v kolínském Městském společenském domě. Start obstarala třída 4.A z kolínského gymnázia, která zvolila styl nesmrtelného agenta 007 a v něm promítla poměrně dlouhé video s představením jednotlivých studentů i celého profesorského sboru v rámci špionského výcviku.
166 fotografií

OBRAZEM: Kolínskou plesovou sezonu zahájili ve velkém stylu kolínští gymnazisté

Volný čas
Ve Šlakhamru se konala další z oblíbených akcí pro veřejnost.
Hamry nad Sázavou - Kdo nakreslil Krtka a kdo mluví Maxipsa Fíka? Co bylo původním povoláním Rumcajse, a s kterými nástroji pracoval? A proč vznikla pohádka Krtek a kalhotky? Třeba i na takové otázky v kvízu odpovídali malí, ale někdy také velcí návštěvníci hamerského Šlakhamru při další akci pro veřejnost, tentokrát zaměřené na večerníčky.
18 fotografií

Děti i dospělí hádali, co bylo původním povoláním Rumcajse

Žďársko
Školka nese seniorům zpátky májku.
Pasov - Zatím co děti z mateřské školy ve Spiegelau hledaly velikonoční vajíčka, která pro ně ukryli přátelé z domova seniorů Rosenium, „ukuly" jejich učitelky plán – odcizit důchodcům májku, píše PNP.

Dětičky vrátily seniorům májku

Z okolí
Hlavní tvář Mig 21 je v první řadě zpěvák Jiří Macháček. Sobotní koncert přiblíží celou kapelu.
Pelhřimov – Do pelhřimovského Kulturního domu Máj v sobotu poprvé zavítá kapela Mig 21 ve složení Jiří Macháček (zpěv), Pavel Hrdlička (trubka, klávesy), Jan Hladík (bicí), Tomáš Polák (kytara) a Adam Stivín (baskytara). Skupina má na kontě řadu hitů jako například Snadné je žít, Mávej, Máma se vrací nebo Kalhotky si sundej. Před koncertem jsme si povídali s kytaristou Tomášem Polákem.

Kytarista kapely Mig 21 Tomáš Polák říká: Z oken vozu vypadá Pelhřimov půvabně

Volný čas
Asi dvouměsíčního zdravého chlapce odložil v pondělí někdo do babyboxu v Masarykově nemocnici v Ústí nad Labem. Je to již 30. dítě zachráněné v babyboxu.
Do babyboxu v Táboře dnes večer někdo odložil chlapečka. Jde již o 150. dítě nalezené v některé z těchto speciálních schránek. Informoval o tom zakladatel české sítě babyboxů Ludvík Hess. Od začátku letošního roku byly do babyboxů odloženy čtyři děti.

České babyboxy zachránily už 150 dětí

Česko
Sympatický pár ze Stříbra prodával na bleším trhu elektroniku, sportovní potřeby včetně kol a také maličkosti do domácnosti.
Je sobota, sedm hodin ráno. Slunce na obloze vzbuzuje dojem idyly, zamrzlá skla aut však dokazují, že rtuť teploměru nepřelezla nulu. Bleší trh na Slovanech, nejznámější na Plzeňsku, už v tu chvíli žije svým životem. Ulice, rozdělující petřínský stadion s veledromem a areál Lokomotivy, je přeplněná parkujícími auty, trhovci mají rozložené zboží na dřevěných pultech.
7 fotografií

Druhá vlna EET dorazila už i na bleší trhy

Podnikání