Krásné fotky z mobilního telefonu ? Bez pořádné fotoaplikace nemožné !

Jak správně upravit fotografii, aby vypadala jako od profesionálů ? Dnes se zaměříme na fotoaplikaci Creative Studio, která nám to umožňuje !

Vyfotit mobilním telefonem krásný snímek, je samozřejmě základ. Ani ta nejlepší fotoaplikace Vám z fotografie vaší zahrady neudělá krásnou pláž v Riu, takže základem musí být vždy nějaká zajímavá, poutavá a nejlépe originální fotografie. Něčeho takového, je ovšem ve světě mobilních telefonů ne vždy snadné dosáhnout a chce to nějaký ten um, či cit pro focení.


Proč Creative Studio ?


Teď už ale blíž k popisu samotné aplikace Creative Studio. Tato aplikace "běží" na mobilních telefonech se systémem Windows Phone. V dalších článcích se můžete těšit na nejlepší fotoaplikace i dalších operačních systémů pro mobilní telefony. Českými uživateli byla aplikace Creative Studio zvolena nejlepší fotoaplikací pro operační systém Windows Phone, dalších aplikací pro tento operační systém, však nalezneme spoustu. 


Creative Studio v akci


V aplikaci Creative Studio, můžete upravit dříve pořízené snímky a to tak, že buďto otevřete přímo Creative Studio a vyberete si svůj snímek pro úpravu z fotogalerie a nebo rovnou při prohlížení svých snímků ve fotogalerii můžete "kliknout" na upravit a Creative Studio se Vám spustí samo.

Související články