Lesknoucí se kapky vody na ženském těle, nejsvěžejší vlna smyslnosti

DAVIDOFF COOL WATER WOMAN představuje ikonu mezi vůněmi. Je esencí svěžesti, smyslnosti a přirozené krásy, ale také sebevědomí a průbojnosti.

Lesknoucí se kapky vody na ženském těle, nejsvěžejší vlna smyslnosti
Lesknoucí se kapky vody na ženském těle, nejsvěžejší vlna smyslnosti
Zdroj: archiv

Vůně DAVIDOFF COOL WATER WOMAN je dokonalým reprezentantem ženské krásy. Mísí se v ní čistota a smyslnost zároveň. Kombinace těchto protichůdných vlastností navozuje dojem svěží neotřelosti, která si svou silou vše podrobuje. Tato oduševnělá smyslnost je pravým opakem prvoplánovité vyzývavosti. 

DAVIDOFF COOL WATER WOMAN spatřila světlo světa v roce 1996 a od té doby patří ke stálicím na trhu s dámskými vůněmi. Je jako vlna, která na vaší pokožce zanechá neodolatelný vonný závoj, jenž prodchne vzduch všude kolem vás .Vůně vás nejdříve upoutá energickým vodním melounem, v srdci odhalíte delikátní konvalinku a základ vás uchvátí kombinací vzácných dřev. Nechte se osvěžit přílivem nekonečné svěžesti Davidoff Cool Water. 

V červenci 2012 byla celosvětově odstartována kampaň „Love the Ocean“, která představuje partnerství mezi Davidoff Cool Water a National Geographic. Kampaň podporuje misi Pristine Seas, kterou zaštiťuje společnost National Geographic a jež usiluje o vytvoření chráněných oblastí na území oceánů. 

Každá z vůní Davidoff Cool Water má na vnitřní straně speciálního obalu unikátní přístupový kód. S tímto kódem můžete navštívit stránky www.love-the-ocean.com a za pomoci aplikace geografického umístění sledovat cestu expedice do Pitcairn Islands.

Dozvíte se více o celém programu Pristine Seas a partnerství s National Geographic, také o způsobu, jak se přímo zapojit do samotnému projektu, jak dále šířit podporu tohoto projektu rozesíláním zprávy přes profil Davidoff Cool Water na sociální síti Facebook nebo přes další sociální sítě. 

Neváhejte a zapojte se i vy do projektu na záchranu oceánu!

Související články