Články

Příroda, přírodní motivy a zvířata patří k vděčným tématům, kde po umělecky zpracovaném ryzím kovu sáhnou nejen sběratelé a střadatelé.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Jsou nejrychlejší, největší, nejjedovatější… Někteří jsou malí svým tělem, ale velcí výkonem. Úspěchy lidí vedle nich vypadají nicotně. Zvířecí rekordmany najdete vetknuté do stříbra v dalším cyklu věnovaném přírodě, který letos v jablonecké České mincovně odstartoval. 
9 fotografií

Obyvatelé zvířecí říše si nejsou rovni, někteří jsou nej

REKLAMA
V Beskydech je řada cyklotras, které mají různou obtížnost zdolávání. Jedna z nich vede z Pusteven až do Rožnova pod Radhoštěm.
V soutěži o město nejpřátelštější k cyklistům roku 2019 vyhrál Rožnov pod Radhoštěm a porazil tak Otrokovice a třetí Zlín. V anketě se letos hodnotily nejen podmínky pro jízdu na kolo, ale také přístup radnic k rozvoji udržitelné mobility.

Cykloměstem roku 2019 je Rožnov pod Radhoštěm

Města, která se nacházejí přímo na břehu přehrady a o jejichž návštěvu by se návštěvníci rozhodně neměli ochudit jsou Lipno nad Vltavou, Frymburk, Horní Planá a Černá v Pošumaví.
KOMERČNÍ SPOLUPRÁCE: Palmy, slanou vodu a skalnaté útesy byste tu sice hledali marně, ale když vezmete zavděk nekonečné vodní hladině, ve které se zrcadlí majestátní šumavské lesy, musíte si přiznat, že i Lipno má něco do sebe.

Všechny odstíny českého moře

REKLAMA